شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 16:20 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722533

قدردانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین از درخشش بسیجیان ولایتمدار گیلانی در ایام کرونا

قدردانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین از درخشش بسیجیان ولایتمدار گیلانی در ایام کرونا
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در مزار شهدای رشت، گفت: با توجه به آنکه گیلان یکی از استان‌های درگیر کرونا بود و بسیجیان ولایتمدار این استان طی این یکسال در عرصه کمک مومنانه بسیار خوش درخشیدند، آمدیم تا از زحمات آنها قدردانی کنیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از ۸دی، سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در جمع خبرنگاران در گلزار شهدای رشت با بیان اینکه گیلان تداعی کننده قرن‌ها مبارزه تشیع علیه دشمنان است اظهار کرد: تشکیل حکومت علویان در سرزمین‌های شمالی در قرون اولیه اسلام و اذان شیعی از مساجد شمال در فضای ایران تداعی شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به درخشش نام میرزا کوچک جنگلی در تاریخ ایران و نقش موثر گیلانی‌ها در شکل گیری حکومت شیعی در ایران خاطرنشان کرد: مردم گیلان در دوران انقلاب در میدان حضور داشته و نقش آفرینی کردند.

وی با بیان اینکه رزمندگان گیلانی و لشگر قدس گیلان در دوران دفاع مقدس رشادت‌های بسیاری کردند افزود: در جنگ سوریه نیز رزمندگان گیلانی در کنار سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مجاهدت فراوانی کردند.

سردار سلیمانی با اشاره به اهداف خود از سفر به گیلان گفت: با توجه به آنکه گیلان یکی از استان‌های درگیر کرونا بود و بسیجیان ولایتمدار این استان طی این یکسال در عرصه کمک مومنانه بسیار خوش درخشیدند، آمدیم تا از زحمات آنها قدردانی کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن قدردانی از خدمات سردار عبدالله پور، فرمانده سپاه قدس گیلان در جریان شیوع کرونا بیان کرد: صحبت و نطرخواهی از بسیجیان گیلانی از دیگر اهداف این سفر است.

وی تاکید کرد: از آنجایی که پیگیری تحقق فرمایشات رهبری وظیفه بسیج است در این راستا جهت پشتیبانی از تولید و مانع زدایی ‌ها به گیلان آمدیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722533
ارسال نظر
نظرات