شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گیلان
ساعت: 22:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/18 شناسه خبر: 1722565
سردار سلیمانی:

امیدوارم با اجرای طرح غربالگری “شهید سلیمانی” در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم

امیدوارم با اجرای طرح غربالگری “شهید سلیمانی” در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم
رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه امیدوارم با اجرای طرح غربالگری “شهید سلیمانی” و با همکاری مردم بتوانیم در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم، گفت: بر اساس مطالعات وزارت بهداشت، نرخ ابتلا در سیستم حمل و نقل ۲۵ درصد، در بازار ۲۴ درصد، در مراکز آموزشی ۶ درصد و در نمازهای جمعه و مساجد زیر چهار صدم درصد است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از 8دی، سردار "غلامرضا سلیمانی" رئیس سازمان بسیج مستضعفین در سفر به گیلان امشب در دیدار با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان به شیوع بیماری کرونا در جامعه اشاره کرد و گفت: امیدوارم با اجرای طرح غربالگری “شهید حاج قاسم سلیمانی” که با همکاری مردم اجرا می شود، بتوانیم در اردیبهشت ماه شرایط را به حالت عادی برگردانیم.

 
وی افزود: با همکاری مردم در رعایت فاصله های اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی این امکان وجود دارد که هنگام انتخابات بتوانیم تلفات ناشی از ویروس کرونا را به کمترین برسانیم.
 
رئیس سازمان بسیج با اشاره به مطالعات وزارت بهداشت در راستای شیوع ویروس کرونا، بیان کرد: نرخ ابتلا در سیستم حمل و نقل ۲۵ درصد، در بازار ۲۴ درصد، در مراکز آموزشی ۶ درصد و در نمازهای جمعه و مساجد زیر چهار صدم درصد است.
 
سردار سلیمانی رعایت نکردن شیوه نامه های بهداشتی، فاصله اجتماعی و ماسک نزدن را از عوامل شیوع ویروس کرونا برشمرد و تصریح کرد: سفرهای نوروزی قائده رعایت شیوه نامه های بهداشتی را به هم ریخت و اگر تلاش شود در فاصله ۱۴ روز می توان شیوع ویروس کرونا را مهار کرد.
 
 
 
  آیت الله رسول فلاحتی نیز با اشاره به اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: اقتدار نظام اسلامی مرهون تلاش های نیروهای مسلح به ویژه سپاه و بسیج است.
 
وی به نفوذ انقلاب اسلامی به تمام جهان اشاره کرد و افزود: طی سال های گذشته ایران اسلامی اقتدار خود را به منصه ظهور رسانده و دنیای استکبار به این باور رسیده مرکز قدرت اسلام و مسلمانان جمهوری اسلامی ایران است.
 
امام جمعه رشت با بیان اینکه امپراطوری رسانه ای صهیونیست ها علیه انقلاب اسلامی بسیج شده است، تصریح کرد: صهیونیست ها بزرگ ترین جنایت را علیه مسلمانان انجام داده اند.
 
آیت الله فلاحتی در ادامه به شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: ویروس کرونا بلای جامعه انسانی شده و باید رعایت شیوه نامه بهداشتی را به مردم متذکر شویم و در این راستا از تلاش های بسیج در اجرای طرح غربالگری “شهید حاج قاسم سلیمانی” قدردانی می کنیم.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1722565
ارسال نظر
نظرات