شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مازندران
ساعت: 09:57 منتشر شده در مورخ: 1400/01/19 شناسه خبر: 1722623
رئیس پلیس‌راه مازندران:

ورود به مازندران ممنوع شد/تشدید محدودیت‌های تردد کرونایی در جاده‌ها

ورود به مازندران ممنوع شد/تشدید محدودیت‌های تردد کرونایی در جاده‌ها
علیرضا قدمی از ممنوعیت وورد به مازندران از تمامی مبادی ورودی استان خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قدمی در گفت و گو با بلاغ از تشدید محدودیت‌های تردد کرونایی در جاده‌های استان خبر داد و اظهار کرد: با توجه به وضعیت قرمز کرونایی، کماکان تیم‌های نظارتی پلیس راه و نیروی انتظامی در مبادی ورودی استان از جمله محور رامسر (چابکسر)، چالوس( تونل کندوان دهانه شمالی)، هراز (پلور)، سوادکوه (پل سفید) و کیاسر (سه راه تلمادره) مستقر هستند و از ورود پلاک‌های غیر بومی به استان جلوگیری می‌کنند.

وی با اشاره به حضور فعال گشت‌های کنترل پلیس راهور استان در ۵۷ نقطه از ورودی شهر‌های استان، اظهار کرد: خودرو‌هایی که با پلاک شهر‌های قرمز وارد استان مازندران شوند یک میلیون تومان جریمه می‌شوند و خودرو‌هایی که از شهر‌های نارنجی به مازندران بیایند توسط دوربین‌ها ۵۰۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

رئیس پلیس راه مازندران خاطرنشان کرد: محدودیت‌های شبانه کرونایی همچنان در همه شهر‌های استان از ساعت ۲۲ شب تا ۳ بامداد اعمال می‌شود و متخلفان جریمه می‌شوند.

قدمی افزود: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا مسافرت «از» و «به» شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است.

وی تصریح کرد: با توجه به تغییر وضعیت رنگ بندی استان از آبی و زرد به قرمز و نارنجی اعمال محدودیت تردد کرونایی در مبادی ورودی و در جاده های درون شهری استان ادامه دارد.


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722623
ارسال نظر
نظرات