شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 10:46 منتشر شده در مورخ: 1400/01/19 شناسه خبر: 1722630
بر اساس آخرین آمار؛

ثبت نام ۵۰۴ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستا استان سمنان

ثبت نام ۵۰۴ نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستا استان سمنان
با اعلام کمیته اطلاع رسانی انتخابات و تا پایان روز سوم ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۵۰۴ نفر در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا ثبت نام کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ حجت الله یحیایی، روابط عمومی استانداری سمنان در گفت و گو با خبرنگار مرآت درباره آخرین وضعیت ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: ثبت نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان سمنان از 16 فروردین در ساعات 8 صبح تا 18 عصر آغاز شده و تا پایان روز سوم ثبت نام 504 نفر برای نامزدی در انتخابات ثبت نام کرده اند.

یحیایی با اشاره به ثبت نام داوطلبین در روز های گذشته خاطر نشان کرد: در روز اول ثبت نام در مجموع 98 نفر، در روز دوم 170 نفر و تا پایان روز سوم 224 نفر در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان سمنان ثبت نام کردند.

روابط عمومی استانداری سمنان با اشاره به مدرک داوطلبین ثبت نام شده برای ششمین انتخابات شوراهای اسلامی روستا تصریح کرد: تعداد 97 نفر با مدرک زیر دیپلم، 61 نفر دیپلم، تعداد 22 نفر با مدرک کاردانی، 32 نفر کارشناسی، 10 نفر کارشناسی ارشد و 2 نفر با تحصیلات حوزوی در انتخابات ثبت نام کردند.

وی افزود: از میان 224 داوطلب ششمین انتخابات شوراهای اسلامی روستا در روز سوم ثبت نام، 207 نفر مرد و 17 نفر زن ثبت نام شده است.

یحیایی با اشاره به تفکیک ثبت نام شهرستان ها بیان کرد: بیشترین داوطلب مربوط به شهرستان شاهرود با 74 نفر و کمترین داوطلب مربوط به شهرستان سمنان با 9 داوطلب بوده است.

 روابط عمومی استانداری سمنان درباره نحوه ثبت نام داوطلبین اظهار کرد: در سومین روز ثبت نام، 194 نفر از داوطلبین ششمین انتخابات شوراهای اسلامی روستا به صورت حضوری در فرمانداری ها و بخشداری ها و 30 نفر به صورت غیرحضوری ثبت نام کردند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722630
ارسال نظر
نظرات