شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 11:38 منتشر شده در مورخ: 1400/01/19 شناسه خبر: 1722637
بنابر اطلاعیه شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه چهارمحال و بختیاری:

نماز جمعه در سراسر چهارمحال و بختیاری برگزار نمی‌شود

نماز جمعه در سراسر چهارمحال و بختیاری برگزار نمی‌شود
به دلیل وضعیت بیماری کرونا و قرمز شدن شهرستان‌های چهارمحال و بختیاری نماز جمعه این هفته مورخ بیستم فروردین‌ماه 1400 در سراسر استان برگزار نمی‌شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ بنا بر اطلاعیه دفتر شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان چهارمحال و بختیاری، به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا در استان و تغییر رنگ‌بندی مقرر شد نماز جمعه این هفته مورخ بیستم فروردین‌ماه 1400 در سراسر استان برگزار نشود.

در این اطلاعیه آمده است: در این مقطع زمانی که استان ما بیشترین آمار مبتلا به ویروس کرونایی را در این چند ماه اخیر شاهد است و وضعیت اکثر شهرهای استان بحرانی شده و با توجه به مصوبه ستاد ملی ڪرونا مبنی بر اعمال محدودیت‌های دوهفته‌ای، نماز جمعه این هفته ۲۰ فروردین ۱۴۰۰ در همه شهرها و مرڪز  استان، اقامه نمی‌شود.
 
از همه مردم استان خواهشمندیم جهت سلامتی خود و اطرافیانشان و مقابله با این ویروس منحوس به دستورالعمل‌های ستاد ڪرونا و متخصصان بهداشت و درمان در رعایت موارد بهداشتی و پرهیز از حضور در تجمعات و مهمانی‌های توجه جدی نمایند و برای دفع این بلا  از دعا و تضرع در درگاه الهی غافل نشوند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1722637
ارسال نظر
نظرات