شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/19 شناسه خبر: 1722711
به مناسبت هفته هنر انقلاب صورت گرفت؛

غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای کردستان توسط هنرمندان

غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای کردستان توسط هنرمندان
دردومین روز هفته هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت شهید آوینی مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای بهشت محمدی سنندج با حضور جمعی ازمسئولین و هنرمندان این استان برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، صبح پنج شنبه 19 فروردین 1400 در دومین روز از  هفته هنر انقلاب اسلامی و سالروز شهادت شهید آوینی مراسم غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدای بهشت محمدی سنندج  با حضور جمعی از مسئولین و هنرمندان این استان برگزار شد.

دراین  مراسم که مرادی رئیس حوزه هنری استان و کارکنان حوزه هنری استان کردستان، سرهنگ داودنیا رئیس سازمان بسیح هنرمندان کردستان، احمدی معاون هنری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان، نمایندگانی از بنیاد شهید و جمعی از هنرمندان نیز حضور داشتند با حضور بر شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس یا آرمان های شهداء تجدید بیعت شد.

در ادامه هنچنین با حضور  برمزار استاد شاهرخ اورامی از شاعران انقلابی ، خلیفه میرزا آغه غوثی از بزرگان عرصه هنر عرفانی استان و جمعی دیگر از هنرمندان و قرائت فاتحه به روح بلند این هنرمندان ادای احترام گردید.
 
گفتنی است 18 تا 25 فروردین ماه 1400 به عنوان هفته هنر انقلاب اسلامی برنامه های متعددی در حوزه هنری استان کردستان برنامه ریزی گردیده است که دیدار با نماینده ولی فقیه، تجلیل از چهره های برتر هنر انقلاب در سال های 1398 و 1399، برگزاری ورک شاپ و نمایشگاه های مجازی بخشی از این برنامه ها محسوب می گردد.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1722711
ارسال نظر
نظرات