شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:06 منتشر شده در مورخ: 1400/01/20 شناسه خبر: 1722840

حضور فرمانده سپاه کردستان در مناطق زلزله زده مریوان/ تا پایان جبران خسارت ها در کنار مردم هستیم+تصاویر

حضور فرمانده سپاه کردستان در مناطق زلزله زده مریوان/ تا پایان جبران خسارت ها در کنار مردم هستیم+تصاویر
سردار سید صادق حسینی صبح امروز برای دلجویی و همدردی و بررسی روند امداد رسانی ها در مناطق زلزله زده مریوان و روستای جشنی آباد قلقله حضور یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  کُردتودی، سردار سید صادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس صبح امروز برای دلجویی و همدردی و بررسی روند امداد رسانی ها در مناطق زلزله زده مریوان و روستای جشنی آباد قلقله حضور یافت.

سردار حسینی در این دیدار اظهار داشت: تا روزی که مشکلات زلزله‌ زدگان حل نشود سپاه و بسیج با تمام وجود برای کمک به مردم زلزله‌ زده در کنار آن‌ ها خواهند بود.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه دستگاه های سپاه برای خدمات رسانی آماده هستند، افزود: سپاه و بسیج با تمام توان در خدمت مردم  حادثه دیده هستند.

سردار حسینی با پیگیری از معاون عمرانی استاندار جهت برگزاری جلسه فوری افزود: پیگیری و رسیدگی به مشکلات مردم زلزله زده و  آسیب دیده منطقه جهت  تعیین خسارت و جبران آن در اولویت کاری قرار خواهد گرفت.

در این دیدار فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.

روز سه‌شنبه  ساعت ۱۹ و ۴۲ دقیقه و ۲۳ ثانیه عصر  زلزله‌ای به بزرگی ۵.۳ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) مرز عراق و کردستان حوالی مریوان را لرزاند که باعث مصدومیت 9 نفر و خسارت های به مردم آن منطقه شد.

 

انتها پیام/

https://www.dana.ir/1722840
ارسال نظر
نظرات