شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:54 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1722975
دبیر کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

سهل انگاری‌های نوروزی وضعیت کرونا را بحرانی کرده است

سهل انگاری‌های نوروزی وضعیت کرونا را بحرانی کرده است
محسن فتحی گفت: اولویت قراردادن اقتصاد و گردشگری در روزهای اخیر، کشور را به مرحله بحران رسانده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن فتحی به مناسبت روز جهانی بهداشت و در گفتگو با کُردتودی، اظهار داشت: روز جهانی بهداشت فرصت مغتنمی است تا با بازنگری و نگاه مجدد به توانمندی ها و دستاوردها در قالب یک برنامه منسجم و کلان همراه با هم در مسیر تحقق سلامت مردم گام برداریم.

رئیس مجمع نمایندگان کردستان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخورداری از بالاترین استاندارد بهداشتی، یکی از حقوق اساسی هر انسانی بدون تمایز نژاد است، گفت: در سال جاری و با وجود فراگیری ویروسی کشنده در سطح جهان، روز جهانی بهداشت بیشترین تمرکز خود را روی این امر قرار داده است که همه افراد از شرایط زندگی و کار مناسب برای داشتن سلامتی برخوردار باشند.

فتحی با اشاره به کم کاری های دولت در مبارزه با کرونا در ایام نوروز اظهار داشت: اولویت قراردادن اقتصاد و گردشگری در ایام اخیر، کشور را به مرحله بحران رسانده است.
 
وی با بیان اینکه سفرهای مسئولانه نوروزی نتوانست اقتصاد گردشگری را از مهلکه آسیب های ناشی ازکرونا نجات دهد، گفت: با بحرانی شدن اوضاع ضروری است با ایجاد محدودیت ها از شیوع بیشتر این بیماری و افزایش آمار مرگ و میرها جلوگیری شود.
 
انتهای پیام/
 

 

https://www.dana.ir/1722975
ارسال نظر
نظرات