شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:25 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723012
کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان:

ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ ۳ نفر دیگر را در استان سمنان گرفت/ ۳۵۵ مبتلای جدید کرونا در استان سمنان

ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ ۳ نفر دیگر را در استان سمنان گرفت/ ۳۵۵ مبتلای جدید کرونا در استان سمنان
بر اساس اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ 3 نفر دیگر را در استان سمنان گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از مرآت، کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان با ارائه گزارشی از آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۵ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی که ۲۸۰ نفر آن ها در مراکز درمانی استان سمنان بستری هستند.

براساس این گزارش ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته جان‌ ۳ نفر دیگر را در استان سمنان گرفت و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تا امروز تعداد جانباختگان این بیماری در استان به ۹۵۲ نفر رسید.

طبق اعلام کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان ، با ترخیص ۳۸ بیمار دیگر در ۲۴ ساعت گذشته، موارد بهبودی و ترخیص بیماران ویروس کرونا در این استان به ۸ هزار و ۲۳۸ نفر رسید.

بنا به اعلام این کمیته از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون تعداد کل مبتلایان استان ۲۹ هزار و ۲۸۴ نفر بوده که  ۲۱ هزار و ۵۷۴ نفر به صورت سرپایی درمان شدند.

بر اساس گزارش ستاد مدیریت مقابله با کرونا استان سمنان، با افزایش آمار مبتلایان کرونا در استان سمنان، شهرستان‌های سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار در وضعیت قرمز کرونایی، شهرستان های مهدی شهر، سرخه و میامی در وضعیت نارنجی و آرادان در وضعیت زرد قرار دارند و شرایط اصلاً مساعد نیست.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723012
ارسال نظر
نظرات