شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 12:25 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723099
فرمانده سپاه حضرت قمر بنی‌هاشم(ع):

امید آفرینی؛ راز درخشش مردم ایران در بحران کرونا/ ضرورت بسیج همگانی برای از بین بردن ویروس کرونا

امید آفرینی؛ راز درخشش مردم ایران در بحران کرونا/ ضرورت بسیج همگانی برای از بین بردن ویروس کرونا
سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به وضعیت فعلی ویروس منحوس کرونا نیاز به امیدآفرینی بیشتر است و باید در این شرایط دست آسیب دیدگان از کرونا را بگیریم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه حضرت قمر بنی هاشم(ع) چهارمحال و بختیاری صبح امروز در جلسه طرح شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب در راستای اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه تاکید بسیاری داشتند و به همین خاطر کارهای شایسته ای نیز انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه در راستای مواسات و کمک مومنانه تلاش های ارزنده ای صورت گرفت تصریح کرد: در ابتدای اجرای طرح مواسات و کمک مومنانه در این استان ۱۰۵ میلیارد تومان جمع آوری شد و توسط نیروهای بسیج در بین افراد آسیب دیده از کرونا توزیع شد.
 
سردار اکبری با بیان اینکه با توجه به وضعیت ویروس منحوس کرونا نیاز به امید آفرینی بیشتر است بیان داشت: باید در این شرایط دست آسیب دیدگان از کرونا را بگیریم و با آماده کردن بسته های معیشتی که یکی از ضروریات است باید بتوانیم نیاز نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا را فراهم کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: در سال جاری نیز از ابتدای ماه مبارک رمضان طی ۳ مرحله طرح مواسات و کمک مومنانه انجام می شود که باید با هماهنگی این کار صورت گیرد.
 
سردار اکبری تاکید کرد: در ماه مبارک رمضان تمامی نهاد های حمایتی باید  نسبت به اجرای این دستور العمل دقت لازم را داشته باشند  که کمک هایی که جمع آوری می شود به دست نیازمندان واقعی برسد.
 
وی با بیان اینکه بعد از جمع آوری کمک های مومنانه نیمی از آن ها را برای افرادی که در قرنطینه خانگی به سر میبرند باید نگهداری شود گفت: با توجه به وضعیت فعلی کرونا یک جهاد همگانی  برای مهار کردن این ویروس منحوس  می طلبد.
 
سردار اکبری خاطر نشان کرد: این ویروس اگر آسیب هایی داشت اما همدلی هم بین همه مردم و مسئولین به وجود آورد.
 
وی با بیان اینکه طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی یک طرح موفقیت آمیز بود عنوان کرد: متاسفانه در ایام عید به خاطر رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی این ویروس منحوس اوج گرفت.
 
سردار اکبری یادآور شد: امروز در نبرد با ویروس کرونا هستیم و برای از پای در آوردن آن یک همت جهادگونه نیاز است.
 
وی با بیان اینکه گام پنجم طرح شهید حاج قاسم سلیمانی بسته و اعلام شد گفت: برای گام  پنجم  طرح شهید حاج قاسم سلیمانی باید با تقویت و پشتیبانی بیشتر کار را انجام داد .
 
سردار اکبری خاطر نشان کرد: همراهی، هم دلی و هم افزایی که بین مسئولین وجود دارد قطعا موفقیت های زیادی حاصل می شود.
 
وی اظهار کرد: در گام پنجم طرح شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی باید بتوانیم گام به گام طرح را بر اساس علمی پیگیری کنیم.
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1723099
ارسال نظر
نظرات