شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 13:00 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723151
هفته بیستم لیگ برتر؛

ماشین سازی تبریز - آلومینیوم اراک/ مصاف شاگردان علیمنصور با قعر نشین لیگ

ماشین سازی تبریز - آلومینیوم اراک/ مصاف شاگردان علیمنصور با قعر نشین لیگ
از هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال تیم‌ آلومینیوم اراک یکشنبه ۲۲ فروردین ماه در ورزشگاه شهید سلیمانی تبریز میهمان تیم ماشین سازی خواهد بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ هفته بیستم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور که از روز پنجشنبه ۱۹ فروردین ماه آغاز شده است یکشنبه ۲۲ فروردین با برگزاری دو دیدار پیگیری خواهد شد که در همین چارچوب تیم آلومینیوم اراک از ساعت ۱۷:۰۰ در شهید حاج قاسم سلیمانی تبریز میهمان تیم ماشین سازی خواهد بود.

آلومینیوم سازان اراکی که سال ۹۹ را با خاطره فراموش نشدنی از تحقق رویای ۱۸ ساله لیگ برتری شدن نماینده فوتبال استان مرکزی و البته همراه فراز و نشیب هایی همچون جدایی ناگهانی رسول خطیبی از این تیم پشت سر گذاشتند نخستین دیدار خود در سال ۱۴۰۰ را با تساوی خانگی در برابر تیم فولاد خوزستان به پایان رساندند، هر چند در این مسابقه شاگردان علیرضا منصوریان عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند اما موفق به باز کردن قفل دروازه حریف نشدند.

سبزپوشان اراکی با هدایت منصوریان تاکنون سه دیدار را برگزار کرده اند و در هیچکدام متحمل باخت نشده اند، جدال های این تیم تحت هدایت منصوریان در مسابقات لیگ برتر تاکنون یک پیروزی و یک تساوی را به همراه داشته است.

تیم ماشین سازی تبریز اما این فصل از رقابت های لیگ برتر را با یک روند ضعیف ادامه دار آغاز کرد تا جایی که در هفته های اخیر موضوعاتی مبنی بر عدم تمایل مالک این باشگاه برای ادامه تیم داری مطرح شد هر چند این موضوع با پیگیری مسئولین استان آذربایجان شرقی منجر به تغییر تصمیم زنوزی و ادامه حمایت وی از تیم ماشین سازی تا پایان فصل شد.

اما این تیم با سابقه فوتبال با ثبت رکورد بیشترین تغییرات روی نیمکت خود در این فصل چندان بدون حاشیه نبوده چرا که ماشین سازی این لیگ بیستم را با بیاتلو استارت زد و سپس هدایت آن برعهده اخباری گذاشته شد و پس از آن مهدی پاشازاده سرمربیگری ماشین سازی را برعهده گرفت و حالا در اخرین تصمیم در هفته گذشته هدایت سبزها به علیرضا اکبرپور سپرده شده است.

گفتنی است نماینده لیگ برتری فوتبال استان مرکزی در حال حاضر با مجموع ۲۷ امتیاز از ۱۹ بازی در رده ششم جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور قرار دارد و ماشین سازی تبریز با تنها ۹ امتیاز با اختلاف زیادی با تیم پانزدهم قعر نشین است.

دیدار رفت دو تیم در هفته پنجم در اراک با پیروزی پر گل اراکی ها و نتیجه ۴ بر یک به نفع آلومینیوم سازان به پایان رسید و علاوه بر اینکه اولین پیروزی لیگ برتری آلومینیوم در این بازی رقم خورد این برد کماکان بهترین نتیجه این تیم تا هفته بیستم است، دیدار روز یکشنبه دو تیم اما ضمن اینکه تحت تدثیر نتیجه دیدار رفت قرار دارد با توجه به موقعیت دو تیم در بالا و پایین جدول رده بندی می تواند حساسیت های خاص خود را به همراه داشته باشد.

شاگردان منصوریان با ثبت عملکردی خوب خود در برابر تیم قدرتمند فولاد نشان دادند که بار دیگر در حال بازگشت به روزهای اوج خود هستند و حالا باید دید تیم ماشین سازی با تفکرات مربی جدید خود چگونه از قعر جدول خواهد گریخت. 

این مسابقه را «سید مهدی مرجان زاده» با دو کمک خود «جعفر مهاجر» و «امین زاهدی» سوت خواهد زد همچنین «رضوان سرشار» داور چهارم و «مسعود مرادی» ناظر داوری این دیدار هستند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723151
ارسال نظر
نظرات