شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان همدان
ساعت: 14:16 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723155

توسعه کارخانه سیمان و سرمایه گذاری در طرح های اشتغالزا و روستایی توسط بنیاد مستضعفان در نهاوند

توسعه کارخانه سیمان و سرمایه گذاری در طرح های اشتغالزا و روستایی توسط بنیاد مستضعفان در نهاوند
نماینده نهاوند در مجلس در خصوص ایجاد طرح های اشتعال زا در مناطق روستایی در جهت توسعه شهرستان با رئیس بنیاد مستضعفان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصر همدان، علیرضا شهبازی نماینده مردم نهاوند در مجلس گفت: پیرو ملاقات ها و جلسات قبلی با فتاح ریاست بنیاد مستضعفان مجددا دیداری جهت پیگیری مسائل مطرح شده در جلسات قبل برگزار شد.

وی اظهار داشت: در این دیدار بحث توسعه کارخانه سیمان نهاوند و همچنین حضور بیشتر بنیاد مستضعفان در طرح های اشتغال زای شهرستان پیگیری شد.

شهبازی با بیان اینکه شهرستان نهاوند در حوزه های مختلف دارای پتانسیل های لازم جهت سرمایه پذیری می باشد، ابراز امیدواری کرد با حضور بیشتر بنیاد مستضعفان و سرمایه گذاری در طرح های اشتغالزا، زمینه ایجاد اشتغال پایدار و توسعه شهرستان فراهم شود.

نماینده نهاوند در مجلس از ایجاد زیر ساخت های آب و برق برای استقرار صنایع سنگین در نهاوند خبر داد و افزود: با پیگیری ها و رایزنی‌ های صورت گرفته با وزارت نیرو و توانیر این شرایط مهیا شده است.

وی ادامه داد: دستگاه های اجرایی در شهرستان و مجموعه استان آمادگی کامل برای حمایت از سرمایه گذاری را دارند و با همکاری بنیاد مستضعفان شهرستان در مسیر توسعه قرار می گیرد.

وی همچنین از دیدار با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد و گفت: تأمین اعتبار امور فرهنگی و تجهیز اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند در این دیدار مصوب شد.

نماینده نهاوند در مجلس گفت: پیرو درخواست سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نهاوند مبنی بر ضرورت انجام کار فرهنگی و مساعدت و تقویت موسسات فعال در این زمینه و همچنین تأمین اعتبار لازم برای تعمیر سیستم های سرمایشی و گرمایشی سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی ارشاد اسلامی نهاوند طی جلسه ای درخواست های فوق به صالحی وزیر فرهنگ اعلام شد.

وی با اشاره به اینکه این درخواست ها با موافقت وزیر فرهنگ همراه شد؛ اظهار داشت: بدیهی است رونق دوباره این مجتمع بزرگ، آرزوی تمام همشهریان و علی الخصوص جامعه فرهنگی و هنری شهرستان است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723155
ارسال نظر
نظرات