شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 13:05 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723157
مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد؛

دو سایت جدید تلفن همراه در کردستان نصب و راه‌اندازی شد

دو سایت جدید تلفن همراه در کردستان نصب و راه‌اندازی شد
آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان از احداث سایت جدید تلفن همراه در شهرستان مریوان و شهراورامان از توابع شهرستان سروآبادخبر داد و گفت: سایت های مذکور دارای تکنولوژی های ۴G,۳G و ۲G هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، آزاد حکمت با اشاره به اینکه سایت های احداث شده در شهر اورامان و محدوده خیابان شیخ شلتوت شهرستان مریوان راه اندازی شده اند افزود: در راستای ارائه خدمات و بهره مندی مشتریان از تکنولوژیهای مبتنی بر اینترنت تلفن همراه وارسال پیام از طریق صدا و تصویر ، مبلغ ٤٠ میلیارد ریال برای ایجاد سایت های جدید سرمایه گذاری شده است.

وی با اعلام اینکه هر کدام از سایت های احداث شده قابلیت تحت پوشش قرار دادن تعداد چشمگیری از مشتریان شبکه ارتباطات سیار مخابرات را دارند اظهارداشت: در حال حاضر مشتریان ساکن در شهر اورامان و محدوده  سایت مزبور می توانند با سرعت دسترسی بالاتر نسبت به قبل به محتواهای فضای مجازی دست یابند.

وی خاطر نشان ساخت: به دلیل گردش پذیر بودن شهر اورامان ، احداث سایت جدید تلفن همراه در این نقطه با هدف پاسخگویی به نیاز ارتباطی مشتریان و فراهم نمودن شرایط مناسب برای برقراری ارتباط پایدار و بدون مشکل مد نظر قرار گرفت که بعد از تملک زمین و انجام کارهای اداری ، نسبت به نصب و راه اندازی سایت جدید تلفن همراه با فول تکنولوژی به عنوان دومین سایت در این شهر اقدام شده است.

حکمت به ایجاد و راه اندازی سایت جدید تلفن همراه در شهرستان مریوان اشاره داشت و تصریح کرد: ایجاد این سایت ضمن برطرف کردن مشکلات آنتن دهی درشهرستان می تواند موجب ارتقای کفیت اینترنت به ویژه برای فعالیتهای آموزشی در بستر فضای مجازی گردد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان در پایان ، همت و تلاش این مجموعه به منظور توسعه ، ارتقا و افزایش کیفیت شبکه ارتباطات سیار در استان را یادآور شد و گفت: تمام سعی ما بر این است؛ خدمات و سرویس های با کیفیت در مواقع لازم و همگام با رشد تکنولوژی را به مشتریان ارائه دهیم.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723157
ارسال نظر
نظرات