شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان اردبیل
ساعت: 14:42 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723189
مسئول بسیج حقوق دانان استان اردبیل خبرداد:

حمایت حقوقدانان اردبیلی از ۵۰۰ کودک بی سرپرست

حمایت حقوقدانان اردبیلی از ۵۰۰ کودک بی سرپرست
مسئول بسیج حقوق دانان استان اردبیل از پیوستن جامعه حقوقی اردبیل به پویش ایران همدل خبرداد و گفت: حقوقدانان اردبیلی از ۵۰۰ کودک یتیم و بی سرپرست حمایت می کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ رضا ندایی مسئول سازمان بسیج حقوق دانان استان اردبیل در گفتگو با سبلان ما، از پیوستن جامعه حقوقی استان اردبیل به پویش ایران همدل خبرداد و گفت: این پویش با هدف جذب مشارکت های مردمی در راستای حمایت های مادی و معنوی از ایتام و کودکان بی سرپرست توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه حقوقدانان اردبیل از ۵۰۰ کودک یتیم و بی سرپرست حمایت مادی و معنوی خواهند کرد، شرایط اقتصادی حاکم بر کشور و تورم بالا در جامعه را یاداور شد و گفت: حس انسان دوستی در چنین شرایطی است که خود را نشان می دهد.

ندایی در ادامه سخنان خود به تبیین مفهوم شعر معروف سعدی سخن سرای  نامی کشور مبنی بر بنی آدم اعضای یکدیگرند که در آفرینش ز یک گوهرند پرداخت و گفت: مؤمنان از نظر مهرورزی و عطوفت نسبت به یکدیگر مانند یک پیکرند که هر گاه عضوی از آن دچار درد می شود سایر اعضا از راه تب و بیداری و ناراحتی همدردی خود را با آن عضو ابراز می دارند و به کمکش می شتابند.

وی با بیان اینکه خدمت به بندگان خدا یک ارزش اسلامی و اخلاقی است، گفت: سیره عملی رسول اکرم(ص) و امامان معصوم(ع) نیز به خوبی گویای آن است و شاید عملی ارزشمندتر از خدمت به خلق خدا  در گفتار و سیره آن بزرگواران پیدا نخواهیم کرد.

مسئول بسیج حقوق دانان استان اردبیل در پایان سخنان خود از عموم مردم خواست تا هرکس با هر توان مالی که دارد از ایتام و کودکان بی سرپرست که حامی ندارند حمایت کنند تا ضمن کسب رضای الهی، برکت روزافزون را نیز در زندگی خود جاری کنند.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723189
ارسال نظر
نظرات