شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 15:13 منتشر شده در مورخ: 1400/01/21 شناسه خبر: 1723244
گزارشی از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار؛

دلار به مرز ۲۳ هزار تومان رسید؛ سکه ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد+ قیمت‌ها

دلار به مرز ۲۳ هزار تومان رسید؛ سکه ۱۰۰ هزار تومان ارزان شد+ قیمت‌ها
قیمت سکه امروز نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته ۱۰۰ هزار تومان کاهش را ثبت کرد و نرخ هر دلار آمریکا با ۲۷۵ تومان افت به مرز ۲۳ هزار تومان نزدیک شد؛ قیمت طلا هم ۱۲ هزار تومان پایین آمد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ قیمت سکه، طلا و انواع ارز امروز شنبه نسبت به روز پنجشنبه گذشته کاهشی بود.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید هم‌اکنون در بازار با ۱۰۰ هزار تومان کاهش نسبت به روز پنجشنبه گذشته ۱۰ میلیون و ۴۶۲ هزار تومان و هر قطعه سکه طرح قدیم با ۱۰۰ هزار تومان افت، ۱۰ میلیون و ۲۹۸ هزار تومان به فروش می‌رسد.
 
قیمت نیم‌سکه امروز ۳۰ هزار تومان افزایش مواجه شد و ۶ میلیون و ۳۸۰ هزار تومان دادوستد می‌شود. ربع‌سکه نیز رشد ۲۵ هزار تومانی را ثبت کرد و به ۴ میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسید. قیمت سکه یک گرمی هم ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان است.
 
هر انس طلا در بازارهای جهانی روز گذشته در آخرین روز کاری بازارهای جهانی در هفته میلادی با ۱۱ دلار و ۶۸ سنت کاهش ۱۷۴۳ دلار و ۹۴ سنت است.
 
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار امروز با ۱۲ هزار تومان کاهش نسبت به آخرین روز کاری هفته گذشته، یک‌میلیون و ۳۹ هزار تومان به فروش رفت و هر گرم طلای ۲۴ عیار ۱۶ هزار تومان کاهش یافت.
 
نرخ هر دلار آمریکا امروز در بازار ارز با افزایش ۲۷۵ تومان کاهش نسبت به روز پنجشنبه گذشته به ۲۴ هزار و ۱۹۱ تومان رسید و هر یورو هم ۴۰۷ تومان نزول داشت و ۲۸ هزار و ۳۷۳ تومان فروش رفت.
 
 
 
 
 انتهای پیام
https://www.dana.ir/1723244
ارسال نظر
نظرات