شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 09:17 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723379
نماینده ساوجبلاغ مطرح کرد؛

مطالبه‌گری جدی نمایندگان مجلس از قوه مجریه درباره بحران کرونا/ کمیسیون بهداشت به بی‌تدبیری عامدانه دولت در سفرهای نوروزی ورود کرد

مطالبه‌گری جدی نمایندگان مجلس از قوه مجریه درباره بحران کرونا/ کمیسیون بهداشت به بی‌تدبیری عامدانه دولت در سفرهای نوروزی ورود کرد
علی حدادی گفت: ۲۰ اسفند ماه کشور از نظر کرونا در فضایی آرام قرار داشت و مردم روند رعایت پروتکل های بهداشتی را ادامه می دادند اما متاسفانه دولت مسافرت ها را آزاد و مردم را تشویق به سفر کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نماینده مردم ساوجبلاغ، طالقان، نظرآباد و چهارباغ در مجلس شورای اسلامی درباره آغاز موج چهارم کرونا در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار تیتریک، گفت: مجلس به دنبال مطالبه گری درباره این موضوع است چرا که بی تدبیری عامدانه توسط دولت صورت گرفت.

علی حدادی افزود:  ۲۰ اسفند ماه کشور از نظر کرونا در فضایی آرام قرار داشت و مردم روند رعایت پروتکل های بهداشتی را ادامه می دادند اما متاسفانه دولت مسافرت ها را آزاد و مردم را تشویق به سفر کرد، امروز آثار بی تدبیری که از ۲۵ اسفند ۹۹ تا ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ انجام شد را شاهد هستیم.
 
وی اظهار داشت: اگر محدودیت هایی برای مسافرت های زمینی و هوایی ایجاد می شد امروز شاهد وضعیت قرمز کرونا نبودیم، در نتیجه این مسئله مذکور امروز در کمیسیون بهداشت مجلس مطرح و بعد از بررسی های لازم تیم های ماموریتی در صحن علنی مجلس توسط نمایندگان مطالبه گری جدی انجام خواهد شد. 
 
حدادی با اشاره به اینکه کرونا شوخی بردار نیست و نباید جان مردم به بازی گرفته شود، تصریح کرد: در ستاد کرونای استان البرز هم اعلام کردم که باید چرایی وضعیت قرمز کرونا بررسی شود در حالی که مردم پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند اما دولت مردم را تشویق به مسافرت کرد.
 
نماینده مردم ساوجبلاغ با اشاره به اینکه مردم همواره در صحنه حضور دارند اما بی تدبیری دولت وضعیت کرونا را در جامعه حاد کرد، خاطرنشان داشت: در ستاد کرونا سوال کردم که باید بررسی شود در البرز چه تعداد واکسن کرونا نیاز داریم، چه تعداد تحویل گرفته ایم و چه تعداد تزریق شده است.
 
علی حدادی در خاتمه خاطر نشان داشت: متاسفانه بخشی از نیروهای بهداشت و درمان ما که در زمینه کرونا آسیب پذیر هستند همچنان واکسن دریافت نکرده اند. 
 
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1723379
ارسال نظر
نظرات