شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سمنان
ساعت: 09:31 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723387
مدیرکل نوسازی مدارس استان اعلام کرد؛

۸۶۸ میلیارد ریال اعتبار نوسازی مدارس استان سمنان در یک سال گذشته/ استاندارد سازی ۵ هزار و ۸۳۳ کلاس درس

۸۶۸ میلیارد ریال اعتبار نوسازی مدارس استان سمنان در یک سال گذشته/ استاندارد سازی ۵ هزار و ۸۳۳ کلاس درس
سعید هژبری با اشاره به اعتبار ۸۶۸ میلیارد ریالی نوسازی مدارس استان سمنان گفت: یک سال گذشته از حیث اعتبارات ملی و استانی و شروع پروژه‌های جدید و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام سال بسیار پر باری برای نوسازی مدارس استان بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سعید هژبری مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان در گفت و گو با مرآت، با اشاره به اعتبارات ملی و استانی یک سال گذشته نوسازی مدارس استان سمنان گفت: یک سال گذشته از حیث اعتبارات ملی و استانی و شروع پروژه‌های جدید و تکمیل پروژه‌های نیمه تمام سال بسیار پر باری برای نوسازی مدارس استان بود که بر این اساس، ۸۶۸ میلیارد ریال از اعتبارات تملک دارائی های سرمایه استان سمنان برای نوسازی مدارس مصوب شد.

وی افزود: اعتبارات استانی نوسازی مدارس استان نسبت به سال گذشته رشدی معادل ۱۲۸ درصد داشته است و از حیث اعتبارات ملی تاکنون ۷۲۵ میلیارد ریال برای استان سمنان مصوب شده که زمینه ای برای برداشتن گامی بلند در ساخت فضاهای آموزشی استان ایجاد شد.
 
هژبری با بیان اینکه در سال گذشته کلیه بخاری های نفتی دارای علمک گاز و بدون علمک گاز جمع آوری شد خاطر نشان کرد: در واقع سال گذشته سال جمع آوری بخاری های نفتی در استان سمنان بود و از این تعداد ۱۰۳ دستگاه بخاری هرمتیک هوشمند نصب شده و مابقی آن به تعداد ۶۷۴ کلاس مجهز به سیستم های حرارت مرکزی و پکیج تبدیل شده اند که مجموع کلاس های استاندارد شده در استان به ۵۸۳,۳ کلاس رسید.
 
مدیرکل نوسازی مدارس استان سمنان  با اشاره به بهسازی و بازسازی مدارس خشتی، گلی و سنگی اظهار کرد: در سال گذشته و در سطح استان سمنان فضای درسی خشتی و گلی به اتمام رسیده و ۵ باب فضای آموزشی سنگی با ۲۰ کلاس درس وجود دارد که با تأمین اعتبار در سال جاری برای ساخت آنها اقدام خواهد شد که از اولویت ها و اهداف اداره کل در سال ۱۴۰۰ می باشد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1723387
ارسال نظر
نظرات