شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723423
دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی:

نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک رفع نشده است/احتمال صدور مجوز میزبانی خوشه طلایی

نواقص ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک رفع نشده است/احتمال صدور مجوز میزبانی خوشه طلایی
صادقی گفت: مشکلات ورزشگاه شهید چمران ساوه تا حد زیادی رفع شده و امیدواریم در بازدید بعدی نمایندگان سازمان لیگ تأییدیه برگزاری مسابقات خوشه طلایی در این ورزشگاه داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محسن صادقی دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی در گفتگو با خبرنگار دیار آفتاب؛ با بیان اینکه استادیوم امام خمینی (ره) اراک هنوز مشکلاتی دارد که مرتفع نشده است گفت: وظیفه ما ارزیابی بوده و ایرادات ورزشگاه را بررسی و اعلام کرده‌ایم، همچنین ۲۷ مورد از الزامات برای برگزاری مسابقات توسط سازمان لیگ و هیئت فوتبال ابلاغ‌شده است.

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی تصریح کرد: شانس آوردیم که کرونا بود والا ورزشگاه استانداردهای برگزاری مسابقات با حضور تماشاگر را نداشت هرچند خوبی ورزشگاه امام خمینی این است که زیرساخت آن استادیومی است و فقط نواقصی دارد که باید برطرف شود.

صادقی افزود: مشخص نیست متولی این ورزشگاه کیست مطمئناً اگر باشگاه آلومینیوم بود تاکنون درست‌شده بود مثل ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان که تحویل باشگاه سپاهان است.

وی ادامه داد: ما به‌عنوان برگزارکننده و مجری مسابقات شرایط را اعلام کرده‌ایم و خواسته‌ایم حداقل از این ۲۷ مورد آن‌هایی که در اولویت هستند برطرف شوند و حداقل‌ها را در نظر گرفته‌ایم، هرچند تجهیز زیرساخت‌های ورزشی بر عهده اداره ورزش و جوانان است اما تاکنون اقدام خاصی صورت نگرفته و این استادیوم در هر صورت آماده پذیرایی از تماشاگران نیست.

دبیر هیئت فوتبال استان مرکزی در رابطه با شرایط ورزشگاه شهید چمران ساوه نیز گفت: با پیگیری‌های رئیس جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان، همکاری باشگاه خوشه طلایی و هیئت فوتبال ساوه کار ترمیم چمن انجام‌شده و وضعیت نسبت به قبل خیلی بهتر است، مشکلات تا حد زیادی رفع شده و امیدواریم در بازدید بعدی نمایندگان سازمان لیگ تأییدیه برگزاری مسابقات خوشه طلایی در این ورزشگاه داده شود.

صادقی در پاسخ به اینکه شرایط کرونا در استان برگزاری مسابقات فوتبال و فوتسال را تحت تأثیر قرار داده است یا خیر گفت: الآن چون در وضعیت پرخطر قرار داریم مسابقات لیگ استان‌ها فعلاً تعطیل‌شده است.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723423
ارسال نظر
نظرات