شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723426
رئیس پلیس راهور استان یزد:

خودروهای غیر بومی در یزد اعمال قانون می‌شوند/ کاهش چشمگیر تردد شبانه در استان

خودروهای غیر بومی در یزد اعمال قانون می‌شوند/ کاهش چشمگیر تردد شبانه در استان
زارع گفت: طبق مصوبه ستاد کرونا دوربین‌ها و عوامل پلیس راهور در سطح شهر نسبت به اعمال قانون کلیه خودروها با پلاک غیر بومی که ساکن یزد نیستند اعمال قانون می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مهدی زارع در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، گفت: براساس مصوبه ستاد مقابله و پیشگیری از کرونا، ورود خودروها با پلاک‌های غیر بومی به شهرهایی با وضعیت قرمز کرونایی ممنوع است که این مصوبه توسط پلیس راهور با استفاده از دوربین‌های ورودی شهر، عوامل پلیس راهور مستقر در سطح شهر و دوربین‌های سطح  شهر در حال انجام است.

وی ادامه داد: دوربین‌ها و عوامل پلیس راهور استان در سطح شهر نسبت به اعمال قانون کلیه خودروها با پلاک غیر بومی که ساکن یزد نیستند اعمال قانون می‌کنند و این خودروها به مبلغ یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

رئیس پلیس راهور استان یزد عنوان کرد: در محدودیت تردد شبانه از ساعت 22 شب تا 3 صبح نیز، دوربین‌ها و عوامل پلیس راهور مستقر در سطح شهر، نسبت به اعمال قانون خودروهایی که تردد غیر مجاز دارند اقدام کرده و این خودروها به مبلغ 200 هزار تومان جریمه می‌شوند.

زارع ادامه داد: با  توجه به تغییر شروع ساعت محدودیت تردد شبانه از ساعت 21 به 22 و همچنین تعطیلی اصناف از ساعت 20، تردد شبانه در استان به میزان چشمگیری کاهش داشته است و اکثر خودروهایی که  تردد شبانه دارند دارای مجوز تردد هستند و خودروهای غیر مجاز نیز اعمال قانون می‌شوند.

وی در خصوص جلوگیری از ورود خودروها با پلاک غیر بومی به شهر نیز گفت: تاکنون مصوبه‌ای از استاد استانی کرونا مبنی بر مسدود کردن ورودی‌های شهر و کنترل ورودی‌ها به صورت فیزیکی با استقرار عوامل پلیس و محدودسازی و بستن ورودی‌های شهر به ما ابلاغ نشده است و هم اکنون برخورد با خودروهای غیر بومی صرفا با استفاده از دوربین‌ها و عوامل مستقر در سطح شهر انجام می‌گیرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723426
ارسال نظر
نظرات