شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 11:31 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723440
رییس اداره صنعت معدن فراهان عنوان کرد:

بازرسی از ۲۲۰ واحدهای صنفی فراهان/سه واحد صنفی متخلف در فراهان مهر و موم شد

بازرسی از ۲۲۰ واحدهای صنفی فراهان/سه واحد صنفی متخلف در فراهان مهر و موم شد
رییس اداره صنعت معدن و تجارت فراهان گفت: ۲۲۰ بازرسی از ابتدای شروع طرح نوروزی (۲۵ اسفندماه پارسال) تاکنون از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نصرالله امیدوار، رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان در گفتگو با فراهان خبر گفت: ۲۲۰ بازرسی از ابتدای شروع طرح نوروزی (۲۵ اسفندماه پارسال) تاکنون از واحدهای صنفی این شهرستان انجام شد.

وی افزود: دراین بازه زمانی ۶۱ گشت مشترک در شهرستان بر بازار نظارت داشتند که برای ۱۵ واحد صنفی متخلف پرونده تشکیل و سه واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی مهر و موم شد.

امیدوار اظهارکرد: در تعطیلات نوروز بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار ۱۴ تن پرتقال تامسون، ۸ تن سیب، ۵ تن مرغ منجمد و ۳۲ تن مرغ گرم در سطح شهرستان توزیع شد.

رییس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان فراهان گفت: در تعطیلات نوروزی صنوف نانوایی، خدمات خودرویی، مکانیکی، باطری سازی، لوازم یدکی، صافکاری، جلوبندی سازی و تعویض روغن آپاراتی فعال بودند و خدمات لازم را به شهروندان ارائه می‌دادند.

وی گفت: طی یک سال گذشته تمامی واحدهای صنفی کشور و به تبع آن نیز در شهرستان خسارات زیادی را متحمل شدند اما با این حال واحدهای صنفی تعامل و همکاری لازم را برای کنترل و مقابله با بیماری کرونا داشتند.

امیدوار افزود: شهرستان فراهان شهرستانی کم برخوردار است بنابراین با توجه به نامگذاری سال از سوی رهبر معظم انقلاب با عنوان «تولید،پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» انتظار می رود مردم نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی پایبندتر باشند و تعامل و همکاری لازم را در این راستا داشته باشند تا فشار مضاعف بر کسبه وارد نشود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723440
ارسال نظر
نظرات