شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان گلستان
ساعت: 12:06 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723473
مدیرکل آموزش و پرورش استان تشریح کرد؛

فعالیت مدارس گلستان در شرایط کرونایی

فعالیت مدارس گلستان در شرایط کرونایی
گوهری راد، گفت: در شهر‌های با وضعیت زرد دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی و هنرستانی‌ها آن هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداکثر ۱۰ دانش آموز در هر کلاس می‌توانند به صورت اختیاری در آموزش حضوری شرکت کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا احسان گوهری راد در گفت و گو با خبرنگار گلستان ما، اظهار کرد: کلیه فعالیت های آموزشی مدارس استان گلستان در شهرستان های با وضعیت قرمز و نارنجی تا اطلاع ثانوی، غیر حضوری و مجازی از طریق سامانه شاد خواهد بود.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان، خاطرنشان کرد: تمامی کارکنان به جز نگهبان و سرایدار و مسئول  تأسیسات مدارس در شهرستان های با وضعیت قرمزتعطیل بوده اما حضور عوامل اجرایی مدارس درشهرستان های با وضعیت نارنجی۵۰درصد ودر شهرستان های با وضعیت زرد  ۷۵درصد الزامی است.

وی، افزود: در شهر‌های با وضعیت زرد دانش آموزان پایه‌های اول و دوم ابتدایی و هنرستانی‌ها آن هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و حضور حداکثر ۱۰ دانش آموز در هر کلاس می‌توانند به صورت اختیاری در آموزش حضوری شرکت کنند.

گوهری راد، ابراز کرد: حضورکارمندان ادارات آموزش و پرورش در شهرستان های با وضعیت قرمز یک سوم، در شهرستان های با وضعیت  نارنجی ۵۰درصد و در مناطق زرد ۷۵ درصد خواهد بود.

گفتنی است شهرستان های گرگان، گنبد کاووس، آزادشهر، بندرگز،کردکوی و مینودشت در وضعیت قرمز قرار دارند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723473
ارسال نظر
نظرات