شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 13:45 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723511
مدیرعامل آبفای سیستان و بلوچستان مطرح کرد؛

تنگناهای مالی؛ مانع افزایش بهره‌مندی جنوب شرق از شبکه فاضلاب/ تکمیل طرح‌های فاضلابی در انتظار ۱۷.۵ هزار میلیارد اعتبار

تنگناهای مالی؛ مانع افزایش بهره‌مندی جنوب شرق از شبکه فاضلاب/ تکمیل طرح‌های فاضلابی در انتظار ۱۷.۵ هزار میلیارد اعتبار
علیرضا قاسمی، تنگناهای اعتباری را مانع افزایش بهره مندی سیستان و بلوچستان از شبکه فاضلاب دانست و گفت: تکمیل طرح های فاضلاب سیستان و بلوچستان به ۱۷ هزار و پانصد میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علیرضا قاسمی، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: با توجه به این که سیستان و بلوچستان در حوزه فاضلاب فاصله معنا داری با متوسط کشوری دارد، پنج طرح مهم در بخش فاضلاب در شهرهای زاهدان، زابل، چابهار، زهک و کنارک در دستور کار این شرکت قرار دارد که تاکنون ۲ هزار و نهصد و هفتاد میلیارد ریال برای اجرای آن هزینه شده است.

وی پیشرفت فیزیکی این پنج پروژه را به طور متوسط ۵۱ درصد اعلام و اظهار کرد: تکمیل این طرح ها به ۱۷ هزار و پانصد میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.
 
این مقام مسئول، تنگناهای اعتباری را مانع افزایش بهره مندی سیستان و بلوچستان از شبکه فاضلاب اعلام کرد و گفت: با پیگیری های صورت گرفته رشد اعتباری قابل توجهی را در بودجه ۱۴۰۰ برای اجرای پروژه های فاصله دار شاهد هستیم.
 
وی با بیان این که در صورت تکمیل این پنج طرح شاخص بهره مندی سیستان و بلوچستان از شبکه فاضلاب به ۶۵ درصد می رسد، ابراز امیدواری کرد: با تخصیص اعتبار اختصاص یافته به طرح های در درست اجرا، فاصله استان در این حوزه جبران شود.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1723511
ارسال نظر
نظرات