شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 14:10 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723558
معاون امور زیربنایی شهرداری یزد مطرح کرد

عملیات اجرایی زیرگذر بلوار دانشجوی یزد معطل جابه‌جایی تاسیسات

عملیات اجرایی زیرگذر بلوار دانشجوی یزد معطل جابه‌جایی تاسیسات
سلمانی گفت: عملیات اجرایی پروژه زیرگذر بلوار دانشجوی یزد معطل جابه جایی تاسیسات شرکت آب و فاضلاب است و پس از آن می‌توان برنامه زمانبندی برای عملیات اجرایی اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدعلی سلمانی ندوشن در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، در خصوص وضعیت پروژه تقاطع غیر همسطح بلوار دانشجو با خیابان نعیم آباد و بلوار شهدای آتش نشان یزد گفت: عملیات اجرایی این طرح معطل جابه جایی تاسیسات شرکت آب و فاضلاب در این محدوده است و پس از آن است که می‌توان برنامه زمانبندی برای عملیات اجرایی اعلام کرد.

وی ادامه داد: در حالی که شرکت آب و فاضلاب قرار بوده تا 15 اسفندماه سال گذشته تاسیسات خود را که وسط خیابان قرار گرفته جابه جا کند هنوز این اقدام به پایان نرسیده و اعلام کرده تا آخر فروردین ماه این تاسیسات جابه جا می‌شود.

معاون امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد با بیان اینکه در یک پروژه زیرگذر جابه جایی سریع تاسیسات در آغاز عملیات اجرایی اهمیت دارد و پس از آن عملیات طبق برنامه پیش خواهد رفت، عنوان کرد: در این طرح جابه جایی تاسیسات برق آن دو ماه طول کشیده است، جابه جایی تاسیسات فاضلاب یک ماه و نیم طول خواهد کشید و جابه جایی تاسیسات گاز آن نیز در عرشه انجام خواهد شد.

سلمانی تصریح کرد: این پروژه از اسفندماه سال گذشته شروع شده و خیابان بسته شده است، که شمع کوبی محدوده نعیم آباد 20 روزه انجام گرفته است، میلگردها گذاشته شده و بتون آن هم ریخته شده است اما باید لوله فاضلاب به طول 800 متر که وسط خیابان قرار گرفته توسط شرکت آب و فاضلاب جا به جا شود تا شمع کوبی سمت بلوار آتش نشان را بتوان انجام داد.

وی گفت: دستگاه‌‌های حفار که کار شمع کوبی را انجام می‌دهد از تاریخ 10 اسفندماه که قرارداد بسته شده است طی 20 روز کار شمع کوبی خیابان نعیم آباد را انجام داده است الان این دستگاه به دلیل جابه جا نشدن تاسیسات آب و فاضلاب خوابیده است و شروع عملیات اجرایی این طرح به صورت شبانه روزی، معطل جابه جایی تاسیسات آب و فاضلاب است.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723558
ارسال نظر
نظرات