شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 14:53 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723572
سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز؛

۹۱۹ نفر در بیمارستان‌ های البرز بستری هستند/ تخت های کرونایی پر شد

۹۱۹ نفر در بیمارستان‌ های البرز بستری هستند/ تخت های کرونایی پر شد
مهرداد بابایی گفت: از مردم درخواست می‌ شود از منزل خارج نشوند تا بتوانیم به بیماران دوران عید رسیدگی کنیم و آمار مبتلایان جدید را به حداقل برسانیم.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مهرداد بابایی امروز یکشنبه گفت:  طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۳۳ بیمار جدید در بیمارستان‌های استان بستری و ۹۰ بیمار بهبود یافته نیز ترخیص شدند.

وی ادامه داد: طی این مدت ۱۹ نفر بر اثر ابتلای قطعی به کرونا جان خود را از دست داده اند که در طول چند ماه گذشته بیشترین تعداد بوده است.

این مسئول اضافه کرد: متاسفانه از لحاظ تعداد بیماران بستری از پیک سوم شیوع هم گذشته‌ایم و در حال حاضر ۹۱۹ نفر در بیمارستان‌های استان بستری هستند.  

بابایی اضافه کرد: پیش از این برای بیماران کرونایی هزار تخت در نظر گرفته شده بود ولی با توجه روند فعلی به زودی این هزار تخت پر می‌شود به همین دلیل به صورت اضطراری در حال اضافه کردن ۵۰۰ تخت دیگر هستیم.

سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: در عرض دو هفته آمار سه پیک قبلی را رد کرده‌ایم که نگرانی افزایش بیماران روز به روز بیشتر می‌شود.

وی تاکید کرد: اغلب این بیماران حاصل سفرهای نوروزی هستند ولی به دلیل به دلیل سرعت بالای شیوع، نگرانی از این وجود دارد که این بیماران افراد سالم را نیز درگیر کنند و مبتلایان جدید به قبلی‌ها اضافه شود.

سخنگوی ستاد کرونای دانشگاه علوم پزشکی البرز توضیح داد: بر این اساس از مردم درخواست می‌شود از منزل خارج نشوند تا بتوانیم به بیماران دوران عید رسیدگی کنیم و آمار مبتلایان جدید را به حداقل برسانیم.

وی اضافه کرد: بدون شک اگر مبتلایان جدید به بیماران دوران عید اضافه شوند، همه تخت‌های استان هم پاسخگوی بیماران نخواهد بود.

 
 


انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723572
ارسال نظر
نظرات