شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:35 منتشر شده در مورخ: 1400/01/22 شناسه خبر: 1723647
استاندار مرکزی:

تعهدات شهرداری اراک در موزه دفاع مقدس استان تا تیرماه سالجاری انجام خواهد شد

تعهدات شهرداری اراک در موزه دفاع مقدس استان تا تیرماه سالجاری انجام خواهد شد
آقازاده گفت: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده تعهدات شهرداری اراک در حوزه دفاع مقدس استان تا تیرماه سالجاری انجام خواهد شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ سید علی آقازاده استاندار مرکزی ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی گفت:خوشبختانه با همت ها و مجاهدت های انجام شده در طی ۳ سال گذشته امروز مرکز فرهنگی موزه دفاع مقدس استان به پیشرفت قابل قبولی دست پیدا کرده که قابل تحسین است.

وی افزود: با توجه به هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده تعهدات شهرداری اراک در حوزه دفاع مقدس استان تا تیرماه سالجاری انجام خواهد شد.

 استاندار مرکزی اظهار کرد: برای تکمیل شدن ساختمان گالری و باقی موارد موزه دفاع مقدس استان نیاز است یک هم افزایی با بنیاد حفظ آثار کشور با استان مرکزی انجام شود که اگر اعتبارات ملی در این راستا تخصیص پیدا کند قطعا استان هم مشارکت خواهد کرد و می تواند نصف آن اعتبار را برای تکمیل آن هزینه کند.

وی بیان کرد: اقداماتی که در راستای تهیه دانشنامه استانی دفاع مقدس تاکنون انجام شده قابل تحسین است که باید کار با قوت ادامه پیدا کند و همه دستگاه هایی که در دفاع مقدس نقش داشتند باید در تهیه این مجموعه جامع ایفای نقش کنند و مشارکت داشته باشند.

آقازاده خاطر نشان کرد: استانداری مرکزی آمادگی دارد در صورت تهاتر بدهی پیمانکار در بودجه امسال، هر میزان منابع مالی که  از ۸۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته، برای ساختمان هزینه شود.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1723647
ارسال نظر
نظرات