شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 09:07 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723713
فرمانده نیروی انتظامی:

عوامل حمله به پاسگاه کورین و شهادت شهید رجایی دستگیر شدند

عوامل حمله به پاسگاه کورین و شهادت شهید رجایی دستگیر شدند
فرمانده نیروی انتظامی گفت: عوامل شهادت افسر شهید مجید رجایی در سیستان و بلوچستان شناسایی و دستگیر شدند و با تحویل به مقامات قضایی به سزای اقدام شوم خود خواهند رسید.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از عصراترک،  سردار حسین اشتری عصر یکشنبه در دیدار با خانواده شهید مجید رجایی با اشاره به اینکه شهید رجائی در حفظ آرامش کشور و در راه اسلام جان خود را فدا کرد، از شناسایی و دستگیری عوامل موثر در شهادت این شهید گرانقدر خبرداد و اظهارکرد: عاملان این جنایت با تحویل به مقامات قضایی به سزای اقدام شوم خود خواهند رسید .

سردار اشتری تاکید کرد: نیروی انتظامی با هر گونه اختلال و برهم زدن نظم عمومی به شدت و قاطعانه برخورد خواهد کرد.

وی افزود: امنیت ایران اسلامی مدیون خون شهدای سرافرازی است که با اقتدار جان خود را در کف دست نهاده و از آرمان‌های این نظام دفاع می‌کنند.

استوار مجید رجائی نجف آباد از ماموران انتظامی کورین شهرستان زاهدان در شبانگاه هفتم اسفند ماه سال ۱۳۹۹ حین حفاظت از پاسگاه انتظامی در حمله اشرار مسلح به پاسگاه کورین زاهدان، با اصابت مستقیم گلوله به مقام شهادت نائل آمد.

سفر یک روزه فرمانده پلیس کشور به منظور بازدید از وضعیت انتظامی خراسان شمالی و تکریم و معارفه فرماندهان انتظامی استان خراسان شمالی انجام شد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723713
ارسال نظر
نظرات