شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 11:03 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723748

منع تردد کرونایی ۵۹۴ هزار راننده متخلف البرز را اعمال قانون کرد

منع تردد کرونایی ۵۹۴ هزار راننده متخلف البرز را اعمال قانون کرد
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی البرز گفت: ۵۹۴ هزار و ۳۸۳ راننده وسایل نقلیه متخلف در اجرای طرح تشدید منع تردد شبانه دراین استان اعمال قانون شدند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، سرهنگ غلامعلی شرق روز دوشنبه گفت: با توجه به تصویب کمیته ملی کرونا، طرح منع تردد از ساعت ۲۲ الی سه بامداد در مناطق مختلف استان البرز، اجرایی شده و رانندگان متخلف اعمال قانون شدند.

وی افزود: اکنون بیش از ۸۰ درصد مردم اجرای طرح قانون ‌محدودیت تردد در استان البرز را رعایت می کنند.

رییس پلیس راهور البرز خاطرنشان کرد : رانندگان توجه داشته باشند که دراجرای این طرح دوربین های ثبت تخلف فعال بوده و تخلفات از این طریق به صورت هوشمند ثبت می شود.

شرق افزود: صاحبان اصناف نیز ساعات فعالیت خود را طوری برنامه ریزی کنند که به شروع محدودیت تلاقی نشود که ایجاد ترافیک سنگین و جریمه شوند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به خروج خودروهای غیر بومی از استان البرز تاکید کرد و خاطرنشان کرد که با توجه به تغییر رنگ کرونایی این استان به قرمز طی یک هفته گذشته تاکنون حدود چهارهزار و ۵۰۰ راننده متخلف جریمه یک میلیون تومانی شدند.

وی یادآورشد:  رانندگان خودروهای پلاک غیر بومی هر چه سریعتر از استان البرز خارج شوند چرا که مشمول  یک میلیون تومان جریمه خواهند شد.

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723748
ارسال نظر
نظرات