شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:47 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723752
نماینده مردم در مجلس:

وعده‌های کاندیداها قابلیت اجرایی داشته باشد/ حضور مقتدرانه مردم در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان

وعده‌های کاندیداها قابلیت اجرایی داشته باشد/ حضور مقتدرانه مردم در انتخابات موجب ناامیدی دشمنان
بهزاد رحیمی گفت: اختلاف افکنی، ایجاد کدورت و تنش، جنجال آفرینی، دادن وعده های خارج از وظایف قانونی، اسراف و تبذیر و استفاده از امکانات عمومی و دولتی در تبلیغات از مصادیق رقابت ناسالم است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار کُردتودی، با اشاره به اینکه ۱۴۰۰ برای کشور ما سرنوشت‌ساز و ویژه است اظهار کرد: غیر از مباحث کلی که کشور با آن روبروست، شاهد پروژه سیاسی اجتماعی انتخابات در خردادماه هستیم که از مدت‌ها قبل فرایند آن آغاز شده است.

وی افزود: انتخابات ریاست جمهوری، علاوه بر تاثیرگذاری در عرصه‌های ملی و دخیل بودن آن با سرنوشت یکایک افراد جامعه، تاثیرات فراملی و بین‌المللی دارد و حضور مردم در این انتخابات، تامین امنیت ملی و تضمین بقای نظام جمهوری اسلامی است و در سال جاری علاوه بر انتخابات ریاست جمهوری، انتخابات شوراهای اسلامی در شهرستان های سقز و بانه برگزار می‌شود.
 
رحیمی عنوان کرد: اگر حضور و مشارکت مردم در انتخابات کم شود زمینه ای برای امیدواری دشمن فراهم می شود و هر اندازه حضور مردم در انتخابات پرشورتر باشد، امنیت کشور را تضمین می کند و سبب اقتدار کشور می شود، حضور مقتدرانه مردم در انتخابات  موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود، انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا امسال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بار دیگر مردم با حضور پرشور خود در صحنه، توطئه دشمنان را نقش بر آب میکنند.
 
وی با اشاره به ویژگی های داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر  تاکید کرد: کسانی که به‌عنوان داوطلب در انتخابات شورای اسلامی شهر بانه حضور می‌یابند باید برای توسعه و آبادانی شهر برنامه داشته باشند و تمامی برنامه ها باید در حد و قواره شورا بوده باشد به‌طوری که اگر کسی برنامه‌ای در حد نمایندگی مجلس و حتی ریاست جمهوری ارائه دهند، بدون شک واقعی نیست.
 
رحیمی بابیان اینکه وعده های کاندیداها قابلیت اجرایی داشته باشد گفت: مردم به‌دقت تمامی حرکات و گفتار کاندیداها را رصد می‌کنند، مردم بعد از ۴۱ سال پیروزی انقلاب اسلامی آگاه هستند و انتخابات‌هایشان دقت لازم را دارند به‌طوری که مردم زمان حضور در پای صندوق‌های رأی به‌طور آگاهانه رأی داده و فرد اصلح را انتخاب می‌کنند.
 
وی در پایان خاطر نشان کرد: زمانی انتخابات شیرین و دل‌چسب می‌شود رقابت‌ها بعد از انتخابات به رفاقت تبدیل شود، این رفاقت‌ها برای سایر کشورها الگو به‌حساب می‌آید و برای آن‌ها می‌توانیم ثابت کنیم که ایرانی‌ها پس از انتخاباتی سالم، رقابتی و پرشور همانند قبل با همدیگر برادر و رفیق هستند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723752
ارسال نظر
نظرات