شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان یزد
ساعت: 11:53 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723754
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد:

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰در یزد آغاز شد

طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰در یزد آغاز شد
علمدار یزدی رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمدرضا علمدار یزدی در گفتگو با خبرنگار یزدرسا، از آغاز طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان ۱۴۰۰ در یزد خبر داد و گفت: این سازمان در ادامه طرح نظارتی نوروز 1400 که تا پایان فروردین ماه ادامه دارد ، طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان 1400 را نیز از شنبه مورخ 21 فروردین 1400 با برقراری اکیپ های ویژه کنترلی و تشدید اقدامات نظارتی تا پایان ماه مبارک رمضان به اجرا در می آورد .

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اظهار کرد: اجرای طرح رمضان با عنایت به فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضا برای انواع موادغذایی به ویژه اقلام لبنی، پروتئینی، میوه و سبزیجات، روغن، خرما و شیرینی‎های مرسوم این ماه صورت می‎ گیرد.

وی ادامه داد: این طرح با هدف پیشگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالاها و خدمات در استان و پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تامین و توزیع به موقع کالا و خدمات پر تقاضای این ماه، انجام می‎شود.

علمداریزدی تاکید کرد: تشدید نظارت و بازرسی بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی ، برخورد با تخلفات احتمالی و تسریع در رسیدگی به شکایات مردمی با همه امکانات و نیروهای تحت اختیار و به خصوص با استفاده از توان ظرفیت تشکل‎های صنفی و نهادهای مردمی در دستور کار این سازمان قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: هماهنگی و استفاده از حداکثر توان سایر نهادها و دستگاه‌های ذیمدخل استان از جمله جهادکشاورزی، ادارات کل دامپزشکی، تعزیرات حکومتی، بازرسان اتاق اصناف و... با تشکیل اکیپ‌های بازرسی  و همچنین استفاده از توان بخش خصوصی برای بازرسی ها  در اولویت برنامه های سازمان قرار دارد تا در راستای صیانت از حقوق مصرف‌کنندگان و رفع التهاب بازار اقلام پرمصرف این ماه تمهیدات و اقدامات کنترلی مناسب بعمل آید. ضمن اینکه انجمن‎های حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان نیز در سطح  استان در اجرای طرح همکاری خواهند داشت.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723754
ارسال نظر
نظرات