شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 10:50 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723761
مدیر مخابرات منطقه کردستان خبر داد؛

ضریب نفوذ تلفن همراه در کردستان به ١٣٧ درصد رسید

ضریب نفوذ تلفن همراه در کردستان به ١٣٧ درصد رسید
مخابرات منطقه کردستان در مراسم اهدای جوایز برندگان همراه اول ، ضریب نفوذ تلفن همراه در استان را ١٣٧ درصد اعلام کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کُردتودی، آزاد حکمت مدیر مخابرات منطقه کردستان در این مراسم ضمن تبریک و شادباش به برندگان خوش شانس شرکت کننده در طرح ( برای خرید راه " بسته " است ) به ارایه خلاصه عملکرد ارتباطات سیار در منطقه، به منظورآشنایی بیشتر مشتریان با برنامه های این حوزه پرداخت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از  دو میلیون و ٣٠٠ هزار مشترک همراه اول در قالب شماره های دائمی و اعتباری از سرویس ها و خدمات این محصول مخابراتی استفاده می کنند اظهارداشت: ارتقا و ایجاد سایت های همراه اول با هدف ارائه خدمات با کیفیت تر از مهم ترین اقدامات مخابرات منطقه در سال گذشته است.

حکمت خاطر نشان ساخت : هم اکنون تعداد ٥٠٧ سایت BTS در استان نصب و راه اندازی شده است که امکان ارائه خدمات و سرویس های مبتنی بر تکنولوژی های 2G,3G,4G را به مشتریان ساکن در استان فراهم نموده است.

وی توسعه ارتباطات سیار در روستاهای استان را یادآور شد و افزود: ٩٣٨ روستا تحت پوشش خدمات تلفن همراه اول هستند.

وی در ادامه این مراسم از شرکت کنندگان در جشنواره های مختلف شرکت مخابرات ایران تقدیر و تشکر و نمود و تصریح کرد: این امر نشانه اعتماد وهمراه بودن مشتریان با برنامه ها و اهداف این مجموعه است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان مسابقه ی ( برای خرید راه " بسته " است ) را یکی از پرمخاطب ترین جشنواره ها دانست و گفت: مشتریانی که برای خرید بسته از طریق شماره گیری کد دستوری ستاره ۱۰۰مربع اقدام می کنند در قرعه کشی شرکت داده خواهند شد و هر ماه به ٢٠ برنده جایزه ٥٠ میلیون تومانی اهدا می شود.

حکمت با اهدای لوح و هدیه ٥٠ میلیون تومانی، بار دیگر به آقای حمید رضایی و خانم سمیره مجیدزاده به عنوان دو برنده کردستانی در جشنواره ( برای خرید راه " بسته " است ) تبریک گفت.

در این مراسم، دو برنده کردستانی که از شهرهای قروه و مریوان به قید قرعه به عنوان برندگان استان معرفی شده بودند از خدمات به موقع و مناسب مخابرات منطقه تقدیر نمودند و به عنوان نمایندگان مشتریان در استان تلاش های مجموعه را ارج نهادند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723761
ارسال نظر
نظرات