شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 12:01 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723805
رئیس سازمان صمت استان مرکزی اعلام کرد

جزئیات عرضه برنج، شکر و خرما با نرخ دولتی برای ماه رمضان در استان مرکزی

جزئیات عرضه برنج، شکر و خرما با نرخ دولتی برای ماه رمضان در استان مرکزی
جعفری کرهرودی گفت: مجوز توزیع ۲۵۰۰ تن شکر، دو مرحله یک مرحله ۵۰۰ تن و مرحله دیگر ۲۲۳۵ تن روغن و ۲۰ تن خرما برای توزیع در ماه رمضان در استان مرکزی اخذ شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دیار آفتاب؛ سعید جعفری کرهرودی رئیس سازمان صمت استان مرکزی امروز در ستاد تنظیم بازار استان در اراک گفت: امروز در ستاد تنظیم بازار استان مصوباتی برای ماه مبارک رمضان داشتیم که در طی دو مرحله یک مرحله ۵۰۰ تن و مرحله دیگر ۲۲۳۵ تن روغن به استان تزریق می شود که هم اکنون در روند حمل به استان هستند و در روزهای آینده وارد استان خواهد شد.

جعفری اظهار کرد: از این میزان ۹۰۰ تن روغن خوراکی برای پخت و پز، ۶۰۰ تن روغن سرخ و ۷۰۰ تن هم روغن نیمه جامد است که به مرور زمان به شبکه توزیع وارد خواهد شد.

وی ادامه داد: همچنین مجوز توزیع ۲۵۰۰ تن شکر اخذ شده که هزار تن آن به شکل بسته بندی یک کیلوگرمی و هزار تن به شکل قند و ۵۰۰ تن مازاد است که در هر بخشی نیاز باشد توزیع خواهد شد.

رئیس سازمان صمت استان مرکزی گفت: با توجه به مصرف زولبیا و بامیه این مجوز صادر شده که شکر در اختیار اصناف به میزان نیاز قرار گیرد.

جعفری افزود: در یک مقطعی با توجه به اتمام سهمیه سال گذشته و شروع توزیع سال جدید شبکه توزیع روغن با یک وقفه مواجه شد و امروز با مباشرین که ۷ مورد از آنها فروشگاه زنجیره ای بزرگ دارند و به صورت مستقل در سایر استان شبکه توزیع دارند کار توزیع را انجام می دهند و مباشرین سازمان صمت هم در شبکه تعاونی کار توزیع را انجام می دهد که لیست آن توسط اتاق اصناف ارائه می شود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۲۰تن خرما از انجمن ملی خرمای ایران تحویل گرفته می شود و در اختیار شرکت تعاونی روستایی قرار می گیرد که در طی این چند روز در شبکه توزیع در اختیار مردم قرار می گیرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723805
ارسال نظر
نظرات