شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان شمالی
ساعت: 14:32 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723868
سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی پاسخ داد؛

استخدام در شهرداری بجنورد، مطالبه کارگران پسماند استان/شائبه تحریک های انتخاباتی در تجمع این کارگران

استخدام در شهرداری بجنورد، مطالبه کارگران پسماند استان/شائبه تحریک های انتخاباتی در تجمع این کارگران
محمدعوض زاده گفت: جذب و استخدام در شهرداری بجنورد، مطالبه کارگران سازمان پسماند استان است که بابت آن از هفته گذشته تا به امروز دو مرتبه تجمع کرده اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمد عوض زاده، سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی در گفت و گو با عصر اترک درباره تجمع دوباره کارگران سازمان پسماند خراسان شمالی که در هفته گذشته در مقابل درب استانداری همچنین امروز در مقابل درب فرمانداری بجنورد انجام شده است، اظهار کرد: مطالبه این کارگران آن است که از سوی شهرداری بجنورد جذب و استخدام شوند.

عوض زاده افزود: این در حالی است که آنان در دریافت حقوق و مزایای خود از سازمان پسماند استان هیچ معوقه ای ندارد و حقوق و مزایای خود را در هر ماه به موقع دریافت کرده اند.

وی تصریح کرد: حال که در هنگامه انتخابات هستیم به نظر می رسد این تجمع با تحریک و انگیزه انتخاباتی توسط عده ای انجام شده است.

عوض زاده عنوان کرد: با توجه به اینکه شهرداری بجنورد توان مالی جذب این کارگران را ندارد، به این کارگران توصیه کرده ایم که به فعالیت خود در سازمان پسماند استان برای حفظ شغل خود ادامه دهند.

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان شمالی یادآور شد: با این وجود، مطالبه آنان را به وزارت کشور و سازمان استخدامی های کشور به منظور صدور مجوز استخدامی در شهرداری بجنورد را انتقال داده ایم که در حال حاضر منتظر پاسخ و اجازه این دو نهاد هستیم.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723868
ارسال نظر
نظرات