شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:12 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723869
استاندار مرکزی:

شاهد یک تحول بزرگ در نحوه آموزش مجازی هستیم/ آموزش‌وپرورش تعطیل بردار نیست

شاهد یک تحول بزرگ در نحوه آموزش مجازی هستیم/ آموزش‌وپرورش تعطیل بردار نیست
آقازاده گفت: امروز بعد از گذشت یک سال از شیوع بیماری کرونا در شبکه شاد و نحوه آموزش مجازی شاهد یک تحول بزرگ هستیم که زحمات معلمان در این خصوص قابل تقدیر است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیار آفتاب؛ سید علی آقا زاده استاندار مرکزی در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: گرامیداشت مقام والای معلم و زنده نگه داشتن یاد و خاطر شهید مطهری(ره) یک ضرورت است که در استان مرکزی با توجه به شرایط و محدودیت‌های کرونایی مراسمی در خور شخصیت معلمان باید صورت گیرد و برنامه ریزی های آن انجام شود.

آقازاده ادامه داد: عملکرد خیرین در آموزش و پروش و انجام کارهای خوب در حوزه آموزش بسیار درخشان و چشمگیر است که نیاز است یک جشنواره با محوریت تجلیل از خیرین در حوزه آموزش و پرورش و مدرسه سازی در تیر ماه سالجاری برنامه ریزی شود.

وی ادامه داد: امروز در شرایط قرمز بودن استان مرکزی مدارس تعطیل مطلق نیستند و حداکثر با ظرفیت ۳ نفر از کادر مدیریتی و پرسنل خدماتی فعالیت می کنند چراکه آموزش و پرورش تعطیل بردار نیست.

استاندار مرکزی گفت: معلمان در شرایط قرمز بودن در مدارس حضور پیدا نمی کنند و تنها کارهای ضروری در مدارس با حداقل ترین افراد انجام می شود.

آقازاده بیان کرد: امروز بعد از گذشت یک سال از شیوع بیماری کرونا در شبکه شاد و نحوه آموزش مجازی شاهد یک تحول بزرگ هستیم که زحمات معلمان در این خصوص قابل تقدیر است.

وی افزود: مجاهدت های معلمان در طول تاریخ انقلاب همواره بی سابقه بوده و اگر امروز کشور به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کرده نتیجه مجاهدت ها و زحمات معلمان است.

استاندار مرکزی اظهار کرد: در شرایط کرونایی علیرغم همه سختی ها معلمان با ایثار و فداکاری های خود برای آموزش و پرورش دانش آموزان کم نگذاشتند و در برخی از مناطق که شاهد مشکلات دسترسی به اینترنت داریم معلمان با ابتکار عمل خود خلاء ها را پر کرده اند.

آقازاده بیان کرد: عملکرد شورای آموزش و پرورش استان در سال ۹۹ قابل قبول است و علیرغم شرایط کرونایی بیش از ۱۱ جلسه برگزار شده که این نشان از اهمیت دادن اعضای شورا به مسئله آموزش و پرورش است.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال ۱۴۰۰ بتوانیم با برنامه ریزی های دقیق اقدامات قابل توجهی در حوزه آموزش و پرورش انجام دهیم و همچون گذشته شاهد درخشش باشیم.

https://www.dana.ir/1723869
ارسال نظر
نظرات