شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: اقتصادی
ساعت: 13:58 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723870
گزارشی از آخرین قیمت طلا، سکه و ارز در بازار؛

رشد ۱۱۳ هزار تومانی سکه؛ نرخ دلار کاهش یافت+ قیمت‌ها

رشد ۱۱۳ هزار تومانی سکه؛ نرخ دلار کاهش یافت+ قیمت‌ها
سکه هم‌اکنون با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان به فروش می‌رسد که ۱۱۳ هزار تومان رشد داشت، اما نرخ دلار ۲۸ تومان کاهش یافت؛ هر انس طلای جهانی هم با نزول قیمت آغاز بکار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز هم‌اکنون نسبت به قیمت پایانی روز گذشته ۱۱۳ هزار تومان رشد داشت و به ۱۰ میلیون و ۵۲۹ هزار تومان رسید.

سکه طرح قدیم هم با ۱۰۴ هزار تومان افزایش قیمت به ۱۰ میلیون و ۳۰۲ هزار تومان فروش رفت.
 
قیمت نیم‌سکه ۸۰ هزار تومان رشد، ۶ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان و ربع‌سکه با ۳۵ هزار تومان افزایش، ۳ میلیون و ۹۳۵ تومان است. سکه یک گرمی هم‌اکنون ۲ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان معامله می‌شود.
 
 هر انس طلا در بازارهای جهانی امروز و در نخستین روز کاری هفته میلادی با افت قیمت مواجه شد و با ۵ دلار و ۳۲ سنت کاهش به  ۱۷۳۸ دلار و ۶۲ سنت رسید.
 
قیمت هر گرم طلا ۱۸ عیار هم‌اکنون نسبت به روز گذشته با ۸۸۰۰ تومان رشد به یک‌میلیون و ۴۱ هزار تومان فروش رفت. هر گرم طلای ۲۴ عیار نیز ۱۲ هزار تومان افزایش یافت.
 
نرخ دلار و یورو در بازار ارز امروز منفی بود و سایر ارزها رشد داشتند. هر دلار آمریکا با ۲۸ تومان کاهش هم‌اکنون ۲۴ هزار و ۲۵۷ تومان و هر یورو با ۳۵ تومان کاهش ۲۸ هزار و ۳۴۵ تومان به فروش رسید.
 
 
 
 
انتهای پیام
https://www.dana.ir/1723870
ارسال نظر
نظرات