شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 14:22 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723875
رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی:

بهترین و منطقی ترین مسیر برای تعیین سرنوشت، حضور در انتخابات است/ بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهری در شهرستان ها آغاز شد

بهترین و منطقی ترین مسیر برای تعیین سرنوشت، حضور در انتخابات است/ بررسی صلاحیت کاندیداهای شوراهای شهری در شهرستان ها آغاز شد
کریمی، گفت: بهترین و منطقی ترین مسیری که مردم برای تعیین سرنوشت خود می توانند دنبال کنند، حضور در انتخابات و رای دادن هست. این راه می تواند به بهتر شدن وضعیت کشور در آینده کمک کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی اکبر کریمی نماینده مردم اراک خنداب و کمیجان در مجلس یازدهم و رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، با اشاره به لزوم پر شور بودن این انتخابات، گفت: به دلیل هم زمانی انتخابات شوراها با انتخابات ریاست جمهوری، معمولا شاهد پر شور بودن این انتخابات هستیم.

وی افزود: البته میزان فراوانی کاندیداهای انتخابات شوراها نیز، باعث افزایش شور انتخاباتی می شود. امیدواریم امسال هم به مانند دوره های گذشته شاهد انتخابات پر شوری باشیم.

کریمی تصریح کرد: بهترین و منطقی ترین مسیری که مردم برای تعیین سرنوشت خود می توانند دنبال کنند، حضور در انتخابات و رای دادن هست که به این ترتیب اراده و خواست خود را بیان می کنند. این راه می تواند به بهتر شدن وضعیت کشور در آینده کمک کند.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای استان مرکزی در پاسخ به این سوال که چه زمانی تایید صلاحیت ها اعلام می شود، گفت: بررسی صلاحیت های کاندیداهای شوراهای شهری تا ۲۱ فروردین ماه در اختیار هیئت اجرایی بوده که پس از آن نتیجه را به هیئت های نظارت شهرستان ها اعلام می کنند و سپس فرآیند بررسی صلاحیت ها در هیئت نظارت بر شهرستان ها آغاز می شود.

در مجموع ۹۷ داوطلب برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان، ۹۵۵ داوطلب شورا‌های اسلامی شهر و سه هزار و ۸۷ داوطلب برای انتخابات شوراهای اسلامی روستایی در استان ثبت‌نام کرده‌اند

انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، فراهان و آشتیان ۲۸ خردادماه امسال همزمان با سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723875
ارسال نظر
نظرات