شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 16:02 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723929
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین اعلام کرد؛

ثبت‌نام ۴۶۳۳ نفر در انتخابات شوراهای روستایی/افزایش ۷درصدی داوطلبان نویدبخش انتخاباتی پرشور است

ثبت‌نام ۴۶۳۳ نفر در انتخابات شوراهای روستایی/افزایش ۷درصدی داوطلبان نویدبخش انتخاباتی پرشور است
منوچهر حبیبی،رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: داوطلبان ۱۲ برابر نیاز اقدام به ثبت نام در انتخابات کردند و همین موضوع افزایش هفت درصدی داوطلبان نسبت به دوره گذشته را نشان می‌دهد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح قزوین، منوچهر حبیبی ظهر امروز(دوشنبه) در جلسه ستاد انتخابات 1400 استان قزوین با بیان اینکه 4 هزار و 633 داوطلب در انتخابات شوراهای روستایی قزوین ثبت نام کردند؛ اظهار کرد: 87 درصد این داوطلبان تایید صلاحیت شدند.


وی با اشاره به اینکه داوطلبان 12 برابر نیاز اقدام به ثبت نام در انتخابات کردند؛ افزود: این موضوع استقبال کم نظیر برای این دوره از انتخابات را نشان می‌دهد؛ چراکه تعداد داوطلبان نسبت به دوره قبل هفت درصد افزایش داشته است.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین با تاکید براینکه روند انتخابات بر اساس برنامه و زمان بندی قبلی پیش می‌رود؛ یادآور شد: در ادامه کار، فعالیت کمیته اطلاع‌رسانی دارای اهمیت است و باید از همه ظرفیت‌ها از جمله فضای مجازی و فیزیکی استفاده کند تا مشارکت مردمی افزایش یابد.
 
آمار داوطلبان نوید دهنده مشارکت و انتخابات پرشور است

حبیبی ادامه داد: باید فضای شهری، هماهنگ با فضای انتخاباتی شود و مردم را برای حضور در انتخابات آگاه کنیم هرچند آمار داوطلبان نوید دهنده مشارکت و انتخابات پرشور است.

وی با بیان اینکه انتخابات امسال کار عظیم و بزرگی است؛ بیان کرد: پیش‌بینی می‌شود برای این دوره نیازمند به 30 هزار نفر نیرو از جمله عوامل اجرایی و نظارتی و امنیتی و سه هزار خودرو باشیم.

رئیس ستاد انتخابات استان قزوین در مورد واکسیناسیون نیروهایی که در بحث انتخابات حضور دارند؛ تصریح کرد: در شرایط کنونی پیدا کردن واکسن کار آسانی نیست و حتی پوکه واکسن‌هایی که برای نفرات قبل زده شده است را تحویل می‌گیرند اما واکسن برای افرادی که در جلسات و فعالیت‌های انتخاباتی حضور دارند تهیه خواهد شد.

حبیبی در پایان با اشاره به اینکه فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها باید اسامی عوامل اجرایی فنی و حفاظتی را به کمیته واکسیناسیون ارسال کنند؛ گفت: عواملی که دریافت واکسن برای آنها توجیه دارد از جمله کسانی که روز اخذ رای حضور دارند در اولویت واکسیناسیون هستند.
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723929
ارسال نظر
نظرات