شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان قزوین
ساعت: 21:10 منتشر شده در مورخ: 1400/01/23 شناسه خبر: 1723933
معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین:

بیش از ۷میلیارد تومان صدقه در قزوین جمع‌آوری شد

بیش از ۷میلیارد تومان صدقه در قزوین جمع‌آوری شد
فرزاد فرهادی،معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: طی سال ۱۳۹۹ مردم استان قزوین از طریق صندوق صدقات و کد مهربانی # ۰۲۸*۸۸۷۷* بیش از هفت میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان صدقه اهداء کرده‌اند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزاد فرهادی  در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی صبح قزوین اظهار کرد: یکی از کمک های مردمی که میزان قابل توجهی از مشارکت مردمی را تشکیل می دهد، صدقه است که هم اکنون ۱۲۵ هزار و ۶۳۶ صندوق صدقه در منازل و اماکن مختلف شخصی و عمومی فعال است که صدقه مردم از این طریق جمع آوری می‌شود.


معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اضافه کرد: طی سال ۱۳۹۹ مردم استان قزوین از طریق صندوق صدقات و کد مهربانی # ۰۲۸*۸۸۷۷* بیش از هفت میلیارد و ۷۱۵ میلیون تومان صدقه اهداء کرده‌اند.

وی بیان کرد: هم اکنون بیشتر صدقه دریافتی عموم مردم از طریق صندوق‌های صدقات جمع آوری می‌شود که امیدواریم با مشارکت بیشتر مردم به سمت افزایش صدقه دریافتی از طریق کد مهربانی سوق پیدا کند.

فرهادی عنوان کرد: کد مهربانی # ۰۲۸*۸۸۷۷* بدون نیاز به اینترنت و به صورت شبانه روزی در سرفصل‌های مختلف کمک‌های مردمی را دریافت و به سرعت برای نیازمندان و محرومان هزینه می‌شود.

وی ابراز کرد: یکی از قابلیت‌های کد مهربانی این است که در صورت شماره گیری کد ۰۲۸ کمک‌های مردمی در استان قزوین برای نیازمندان هزینه می‌شود ولی می‌توان از کدهای دیگر استفاده
کرد تا کمک اهدایی برای نیازمندان همان منطقه صرف شود.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان قزوین اظهارکرد: با انتخاب کد ۰۲۸۱ کمک مردمی به نیازمندان شهرستان البرز، کد ۰۲۸۶ برای نیازمندان تاکستان، کد ۰۲۸۳ برای نیازمندان آبیک، کد ۰۲۸۴ برای نیازمندان آوج و کد ۰۲۸۵ برای نیازمندان بوئین زهرا اختصاص می‌یابد.

وی تصریح کرد: همچنین کد ۰۲۸۲ برای نیازمندان آبگرم، کد ۰۲۸۷ برای نیازمندان اقبالیه، کد ۰۲۸۸ برای نیازمندان الموت شرقی و کد # ۰۲۸۹*۸۸۷۷* برای نیازمندان الموت غربی اختصاص یافته است.

فرهادی یادآورشد: با گرفتن کد مهربانی این امکان برای عموم مردم وجود دارد تا کمک‌های خود را به تناسب نیّت خود به نیازمندان و محرومان اهداء کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1723933
ارسال نظر
نظرات