شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان خراسان رضوی
ساعت: 12:34 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1723937
فرماندار رشتخوار:

ثبت نام ۳۵۴ نفر در انتخابات شوراهای روستایی رشتخوار/ ۵ داوطلب شورای شهر در رشتخوار انصراف دادند

ثبت نام ۳۵۴ نفر در انتخابات شوراهای روستایی رشتخوار/ ۵ داوطلب شورای شهر در رشتخوار انصراف دادند
خالقداد عرب، گفت: در مهلت قانونی ثبت نام شورای های اسلامی روستاهای بخش رشتخوار و جنگل در مجموع ۳۵۴ داوطلب نام نویسی کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ خالقداد عرب فرماندار رشتخوار در گفت و گو با صبح توس؛ گفت: در مهلت قانونی ثبت نام شورای های اسلامی روستاهای بخش رشتخوار و جنگل در مجموع ۳۵۴ داوطلب نام نویسی کردند.


وی یادوار شد: ۲۴۷ نفر در بخش مرکزی و  ۱۰۷ نفر  در بخش جنگل رشتخوار در ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاهای این شهرستان نام نویسی کردند.

فرماندار رشتخوار با اشاره به ثبت نام 31 داوطلب در انتخابات شورای مناطق شهری رشتخوار نیز بیان داشت: در حوزه شهری در دو شهر رشتخوار و جنگل نیز ثبت نام ۱۷ داوطلب در شهر جنگل و ثبت نام ۱۴ داوطلب در شورای شهر رشتخوار بوده که تا کنون تعداد ۲ داوطلب از شهر جنگل و تعداد ۳ داوطلب از شهر رشتخوار انصراف خود را اعلام کرده اند.

عرب در ادامه تصریح کرد: مهلت رسیدگی به صلاحیت در هیات اجرایی شهرستان تا ۲۱ فروردین و اعلام نظر هیات نظارت به فرمانداری تا ۶ اردیبهشت و همچنین اعلام نظر هیات اجرایی بخش تا ۱۵ اردیبهشت و اعلام نظرت هیات اجرایی بخش به بخشداری تا ۱ خرداد خواهد بود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1723937
ارسال نظر
نظرات