شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان سیستان و بلوچستان
ساعت: 09:09 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724014
مدیر کل راهداری سیستان وبلوچستان خبر داد؛

جابجایی افزون بر ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان/فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده

جابجایی افزون بر ۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تن کالا در سیستان و بلوچستان/فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده
ایوب کرد گفت: چهار میلیون و۷۷۳ هزار و ۹۴۵ تن کالا در سال ۹۹ توسط ناوگان باری در سیستان و بلوچستان حمل شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون بیان کرد: چهار میلیون و۷۷۳ هزار و ۹۴۵ تن کالا با ۲۹۳ هزار و ۱۸۲ سفر باری در سال ۹۹ توسط ناوگان باری در این استان حمل شده است.

 
وی با بیان اینکه ۵۶ شرکت حمل ‌و نقل داخلی استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، افزود: جو، فرآورده های نفتی و سیمان عمده کالاهای حمل شده در این مدت را تشکیل می دهند.
 
این مقام مسئول گفت: کالا و نیازهای اساسی مردم از اولویت‌های ویژه حوزه حمل و نقل جاده‌ای بوده که حتی در شرایط سخت یک سال گذشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا وجود داشت، با همت رانندگان این بخش به خوبی ادامه یافت.
 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: همچنین به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اقدامات لازم انجام و دستورالعمل‌های بهداشتی به شرکت‌های حمل و نقل کالا ابلاغ شده و هم اکنون نیز در حال اجرا است.
 
کرد در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۹ هزار و ۱۴۰ نفر راننده، ۶ هزار و ۴۷۵ دستگاه ناوگان باری و همچنین ۳ پایانه بار، ۲ انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و ۲ انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالا در حوزه تحت پوشش این اداره کل فعالیت می کنند.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1724014
ارسال نظر
نظرات