شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:23 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724168
رئیس ستاد انتخابات استان کردستان:

تعداد داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در کردستان بە حد نصاب رسیدە است

تعداد داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در کردستان بە حد نصاب رسیدە است
محمد ابراهیم زارعی گفت: تعداد دواطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی روستا در استان به حد نصاب رسیده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از  کُردتودی، محمد ابراهیم زارعی در جلسه ستاد انتخابات استان کردستان با بیان اینکه در بیش از هزار و ۳۰۰ روستای استان انتخابات شوراهای اسلامی روستا برگزار می شود، گفت: خوشبختانه تعداد داوطلبان و ثبت‌نامی‌های شوراهای روستا به حد نصاب رسیده و امیدواریم پس از تایید صلاحیت ها توسط هیات اجرایی و هیات نظارت شاهد انتخاباتی پرشور در سطح روستاها باشیم.

وی اضافه کرد: از مجموع روستاهای استان ۲۵ روستا دارای شورای پنج نفره و مابقی روستاها سه نفره هستند.

زارعی در بخش دیگری از سخنان خود استفاده از ظرفیت موجود در روستاها برای برگزاری روند انتخابات را حایز اهمیت برشمرد و گفت: با توجه به اوج گیری شیوع کرونا و ضرورت پرهیز از تجمعات، باید تا جایی که ممکن است از افراد و ظرفیت‌های موجود در روستاها استفاده کرد.

وی افزود: استفاده از معتمدین و افراد صلاحیت دار در روند اجرای انتخابات شوراهای اسلامی روستا، سبب کاهش هزینه ها و حفظ سلامت بیشتر مردم در شرایط بیماری کرونا است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، انتخابات را نمود کامل و عینی مردم سالاری در کشور عنوان کرد و گفت: انتخابات سرنوشت سازترین ساز و کار در نشان دادن حاکمیت مردم بر سرنوشت خویش است و از همه مردم درخواست دارم از انتخابات غفلت نکنند.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724168
ارسال نظر
نظرات