شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 12:41 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724184
با معرفی برگزیدگان؛

جایزه برتر نخستین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی استاد نامور گلستان به هنرمند کردستانی رسید

جایزه برتر نخستین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی استاد نامور گلستان به هنرمند کردستانی رسید
با معرفی برگزیدگان نخستین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی استاد نامور در گلستان رتبه برتر بخش منولوگ این جشنواره شامل تندیس، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به شهرام میرزایی کردستانی هنرمند توانمند استان کردستان تعلق گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا به  نقل از کُردتودی، آیین اختتامیه نخستین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی استادنامور که به صورت مجازی با حضور رضا یازرلو معاون هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان و خانواده ی زنده یاد محمدهادی نامورراد برپا شد نفرات برتر بخش های جشنواره معرفی شدند.

در این جشنواره که داوری آن بر عهده حسن رستمانی، جواد پیشگر و فرشید مصدق بود، پس از قرائت بیانیه هیات داوران، برگزیدگان در دو بخش کرونا و آزاد به شرح ذیل معرفی شدند:در بخش منولوگ شهرام میرزایی از کردستان ، در بخش کرونا حمید میرزایی زاده از گنبدکاووس، در بخش کوتاه محمد میرعرب رضی برگزیده شدند.
 
در بخش نمایشنامه بلند نیز هیات داوران آثار پورنیک کاوش، ابوالقاسم مهدوی و صمد رحیمی را به ترتیب به عنوان رتبه های اول تا سوم انتخاب کردند.
 
همچنین از سوی دبیرخانه جشنواره از هومن جلالی از استان آذربایجان شرقی، مهدی حمیدی از خوزستان و مجید انوری و آرش رضایی از استان گلستان تقدیر شد.
 
یادآوری می شود نخستین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی استاد نامور به همت موسسه تک منظوره هنرهای نمایشی استاد محمدهادی نامور راد و جمعی از دستگاه ها و نهادهای اجرایی برگزار شد.
 
شهرام میرزایی کردستانی هنرمند عرصه هنرهای نمایشی استان کردستان  در سال ۱۳۴۷ درسنندج  دیده به جهان گشود. 
 
وی تاکنون در جشنواره های استانی ،منطقه ای و کشوری عناوین مختلفی را کسب کرده است از جمله می‌توان به : کسب عنوان برتر در جشنواره تئاتر فجر، جشنواره تئاتر کردی سقز، چندین جشنواره استانی ومنطقه ای و کشوری اشاره کرد.
 
وی علاوه برکارگردانی در زمینه نویسندگی، بازیگری و طراحی صحنه نیز فعالیت گسترده ای را داشته و در این بخش ها نیز عناوین مختلفی را کسب کرده است. دبیری سی امین جشنواره تئاتر استانی کردستان، داور چندین دوره جشنواره تئاتر استانی و منطقه ای، تئاتر چندین دوره جشنواره نمایشنامه نویسی و نمایشنامه خوانی قلم سبز، داورجشنواره استانی تئاترماه- وتار در کردستان و نویسندگی نمایشنامه های رادیویی و کارشناس مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری استان کردستان بخشی از فعالیت های این هنرمند محسوب می گردد.
 
انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1724184
ارسال نظر
نظرات