شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 14:58 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724247
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صمت کردستان:

آغاز طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در کردستان

آغاز طرح نظارتی ماه مبارک رمضان در کردستان
رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت کردستان از اجرای طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در تاریخ 23 فروردین تا 25 اردیبهشت ماه خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ فرزاد سردار زاده رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صمت کردستان در گفتگو با کُردتودی، اظهار کرد: در آستانه ماه مبارک رمضان و افزایش تقاضای مردم برای تأمین برخی از کالاها، به ویژه مواد لبنی، پروتئینی، برنج، روغن، قند و شکر، خرما، میوه، سبزیجات و شیرینی‌های پر مصرف مرسوم در این ایام، طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در استان اجرا می‌شود.

وی با اشاره به تشدید فعالیت تیم‌های بازرسی این سازمان در این ایام افزود: این طرح با هدف صیانت از حقوق مصرف کنندگان و با رویکرد پیشگیری و پایش مستمر بازار و توجه ویژه به موضوع تأمین و توزیع به هنگام کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان همزمان با سراسر کشور در سطح استان آغاز شده است.

سردار زاده از در دسترسی مردم به کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب و مناسب، نظارت بر عملکرد واحدهای تولیدی، توزیعی و خدماتی و برخورد با تخلفات احتمالی با همکاری اتاق‌های اصناف را از دیگر اهداف اجرای این طرح اعلام کرد.

این مقام مسوول بر ضرورت همکاری همه صنوف با بازرسان در اجرای این طرح، تاکید کرد و عنوان داشت: رعایت نرخ‌های مصوب و نصب برچسب قیمت بر روی تمامی کالاها از جمله موارد مورد تاکید در اجرای این طرح می‌باشد که همه صنوف ملزم به رعایت آن هستند.

سردار زاده با اشاره به شیوع موج چهارم بیماری کرونا و افزایش تعداد مبتلایان به این بیماری افزود:  ستاد مقابله با کرونا تعطیلی مشاغل گروه‌های ۲، سه و چهار را مصوب کرده است که رعایت طبق قانون اصناف ملزم به رعایت آن هستند.

رئیس اداره نظارت و بازرسی صنعت، معدن و تجارت استان کردستان در پایان گفت: 15 اکیپ  گشت مستقل و نظارتی  در استان نیز همزمان با اجرای طرح به صورت شبانه روزی فعال  هستند و مردم می‌توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، شکایات خود را از طریق شماره تلفن۱۲۴ ستاد خبری این سازمان برای رسیدگی اعلام کنند.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1724247
ارسال نظر
نظرات