شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:40 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724253

توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه همزمان با ماه رمضان در البرز

توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی کمک مومنانه همزمان با ماه رمضان در البرز
رییس بسیج سازندگی استان البرز اعلام کرد که در اجرای دومین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در سال ۱۴۰۰، توزیع ۴۰ هزار بسته معیشتی بین افراد نیازمند استان در ماه مبارک رمضان پیش بینی شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مهران طیران روز سه شنبه گفت: دومین مرحله رزمایش کمک مومنانه در سال جاری با همکاری نهادهای ذیربط مانند کمیته امداد، ستاد اجرایی فرمان امام (ره)، سپاه و بسیج و خیرین در نیمه ماه مبارک رمضان همزمان با روز ولادت امام حسن مجتبی (ع) در روز هشتم اردیبهشت ماه اجرا می شود.

وی اظهار داشت: امسال طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برای قطع زنجیره انتقال بیماری کووید ۱۹ تا ریشه کنی کامل بیماری ادامه خواهد یافت و از آنجا که اکنون در موج چهارم این بیماری قرار گرفته ایم برنامه ریزی های لازم برای تقویت طرح انجام شده است.

وی گفت: بر اساس این برنامه ریزی ها ۹۶۱ تیم مراقبتی، حمایتی و نظارتی فعال هستند که این تیم ها فراخور نیاز و ماموریت در قالب تیم های ۲ تا پنج نفره تشکیل می شوند.

طیران افزود: این تیم ها فعالیت خود را بر اساس دستورالعمل های دانشگاه علوم پزشکی البرز دنبال می کنند.

رییس بسیج سازندگی استان البرز ادامه داد: همچنین یکی از طرح ها در ابتدای سال جاری ارایه آموزش واکسیناسیون به نیروهای بسیجی و جهادگر می باشد تا در مرحله عمومی واکسیناسیون کرونا که به صورت همزمان در کشور اجرا خواهد شد، وارد عمل شوند.

طیران در ادامه به فعالیت گروه های جهادی در قالب قرارگاه های جهادی اشاره کرد و گفت: به تازگی نیز بعضی از گروه های جهادی خارج از نظارت بسیج سازندگی اقدام به فعالیت در اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی کرده اند.

وی اعلام کرد: تمام گروه ها و قرارگاه هایی که خواستار فعالیت در این طرح هستند باید مجوزهای لازم را از بسیج سازندگی استان دریافت کنند.

 

 

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724253
ارسال نظر
نظرات