شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان البرز
ساعت: 15:38 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724268

تخلف کرونایی ۱۰ هزار واحد صنفی البرز را در یک سال پلمب کرد

تخلف کرونایی ۱۰ هزار واحد صنفی البرز را در یک سال پلمب کرد
رییس گروه بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان البرز گفت: در طرح های پیشگیری از کرونا ۴۵۶ هزار و ۵۵۴ بازدید نظارتی بهداشتی و کرونایی در سال گذشته انجام شده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از تیتریک، مقصود جعفری نیا روز سه شنبه گفت: در این مدت ۱۳ هزار و ۷۴۷ واحد صنفی متخلف به مراجع قضایی معرفی  که ۱۰ هزار و ۹۰۵ واحد آنها پلمب شدند. 

وی ادامه داد: ۱۱۰ هزار و ۱۳۲ مورد بازدید طی این مدت از مکان های عمومی و ۳۴۶ هزار و ۴۲۲ مورد بازدید از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی استان البرز انجام شد.

جعفری نیا اظهار داشت: همچنین ۳۶ هزار و ۱۷ مورد بازدید نظارتی از نانوایی ها، ۱۱هزار و ۶۱۲ مورد بازدید از فروشگاه های زنجیره ای، ۲ هزار مورد بازدید از جایگاه های عرضه سوخت، یک هزار و ۹۲۶ مورد بازدید از پادگان ها، مراکز بهزیستی و زندان ها، یک هزار و ۷۶۵ مورد بازدید از مراکز درمانی خصوصی و ۵۸۳ مورد بازدید از بیمارستان ها از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: ۱۳ هزار و ۱۵۵ مورد بازدید مشترک توسط دستگاه های نظارتی استان البرز با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی  در سطح استان انجام شده است.

جعفری نیا گفت: بازدیدهای بهداشتی برای پیشگیری از انتقال کرونا در سطح واحدهای صنفی، خدماتی و درمانی استان البرز به طور جدی ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724268
ارسال نظر
نظرات