شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان چهار محال و بختیاری
ساعت: 15:38 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724275
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم(ع):

عمل انقلابی و جهادی، لازمه اثرگذاری شعار سال است

عمل انقلابی و جهادی، لازمه اثرگذاری شعار سال است
حسینی صدر گفت: شعار سال نباید لقلقه زبان باشد، بلکه باید جامه عمل بپوشد و تحقق پیدا کند تا در زندگی مردم و مسیر پیشرفت کشور اثرگذار باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از جهانبین نیوز؛ حجت الاسلام و المسلمین سید امان الله حسینی صدر مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قمربنی هاشم (ع)

در جمع کارکنان نمایندگی ولی فقیه اظهار کرد: ماه مبارک رمضان، ماهِ عبودیت، بندگی و تضرع به درگاه الهی است.

وی افزود: آغاز و پایان سال جدید به ولادت با سعادت امام زمان (عج) مزین است و امیدواریم به برکت وجود این امام عزیز، برکات و فضایل الهی بر ملت ما نازل شود.

حسینی صدر در ادامه با بیان یک  نکته اخلاقی و تأکید بر رعایت تقوای الهی خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم ضمن اینکه ظاهرمان نیکوست، باطن نیکویی هم داشته باشیم.

وی، با ابلاغ سلامِ نماینده ولی فقیه در سپاه به آحاد کارکنان و خانواده های آنان، از زحمات و تلاش برای انجام مأموریت های ابلاغی به نحو احسن تشکر کرد و خواستار ادامه این کوشش و همت در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه با اشاره به مسئله انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری در خردادماه گفت: مشکلات موجود در کشور با مشارکت پرشور و حداکثری مردم در پای صندوق های رأی و انتخاب دولت انقلابی، جهادی و پای کار و تلاش برای تحقق شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» نامگذاری شده، رفع خواهد شد.

وی با بیان اینکه، عمل انقلابی و جهادی لازمه ی اثرگذاری شعار سال است،  تأکید کرد: شعار سال نباید لقلقه زبان باشد، بلکه باید جامه عمل بپوشد و تحقق پیدا کند تا در زندگی مردم و مسیر پیشرفت کشور اثرگذار باشد.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724275
ارسال نظر
نظرات