شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان مرکزی
ساعت: 18:29 منتشر شده در مورخ: 1400/01/24 شناسه خبر: 1724329
مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه روح الله:

شهدای روحانی نقش مهمی در پایداری نهضت اسلامی ایفا کردند

شهدای روحانی نقش مهمی در پایداری نهضت اسلامی ایفا کردند
رجبی گفت: استان مرکزی بیش از ۱۱۰ شهید روحانی تقدیم انقلاب اسلامی کرده و امروز گرامیداشت شهدای روحانی یک تکلیف مهم است چراکه شهدای روحانی نقش مهمی در پایداری نهضت اسلامی ایفا کردند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از دیارآفتاب؛ حجت‌الاسلام ابوالفضل رجبی مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه روح الله استان مرکزی عصر امروز در نشست دانشنامه دفاع مقدس استان مرکزی گفت: تکمیل اطلاعات شهدا و طلاب روحانی در دفاع مقدس یک اقدام لازم و ضروری است که نیاز به کار میدانی دارد که بسیج طلاب آمادگی خود را در این راستا اعلام می کند و همه توان را پای کار خواهد آورد.

وی افزود: بسیج طلاب برای بررسی و تهیه نقش روحانیت استان مرکزی در دفاع مقدس یک قرارگاه عملیاتی تشکیل خواهد داد و به طور میدانی و نقطه ای در این خصوص اقدام خواهیم کرد.

مسئول بسیج طلاب و روحانیون سپاه روح الله اظهار کرد: بهترین کمک در این راستا را می توانند پایگاه های بسیج انجام دهند چراکه به شکل مویرگی در سایر شهرستان ها فعالیت می کنند.

وی بیان کرد: نقش روحانیت در شهرستان های خمین، آشتیان و محلات کمتر به آن پرداخته شده که نیاز است بیشتر به این مسئله پرداخته شود.

رجبی ادامه داد: استان مرکزی بیش از ۱۱۰ شهید روحانی تقدیم انقلاب اسلامی کرده و امروز گرامیداشت شهدای روحانی یک تکلیف مهم است چراکه شهدای روحانی نقش مهمی در پایداری نهضت اسلامی ایفا کردند.

وی خاطر نشان کرد: امروز جامعه روحانیت با تاسی بر شهدای روحانی در طول ۴۲ سال گذشته جهاد، خدمت و فداکاری برای نظام اسلامی و تحقق اهداف انقلاب را سرلوحه کارخود قرلر داده و بسیج طلاب امروز خود را موظف می داند با همه توان در راستای ادامه راه شهدا و رزمندگان نقش آفرینی کند.

انتهای پیام/ 

https://www.dana.ir/1724329
ارسال نظر
نظرات