شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان کردستان
ساعت: 08:54 منتشر شده در مورخ: 1400/01/25 شناسه خبر: 1724414

تلاش دشمنان برای کاهش حضور مردم و کم رنگ جلوه دادن صحنه انتخابات

تلاش دشمنان برای کاهش حضور مردم و کم رنگ جلوه دادن صحنه انتخابات
با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دشمنان انقلاب با شیطنت در صدد کم رنگ جلوه دادن و کاهش حضور و مشارکت مردم در این صحنه سیاسی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  کُردتودی، انتخابات یکی از مهمترین ارکان دموکراسی است و لازمه مشارکت سیاسی در موضوع مهمی همچون انتخابات، افزایش ضریب اعتماد عمومی و ارتقای حقوق اجتماعی کاندیداها به شمار می رود که امید آفرینی محوراصلی همه آنها محسوب می‌شود هرچند مردم ایران اسلامی با حضور خود در صحنه های انقلاب، حساسیت های موجود جامعه را درک کرده و مواظب شیطنت های دشمنان این انقلاب هستند.

با توجه به اینکه حضور گسترده مردم در انتخابات برای دشمنان انقلاب اسلامی ناخوشیاند بوده و دشمن با ایجاد یأس و نا امیدی و ناکار آمد جلوه دادن نظام در صدد کاهش مشارکت مردم در صحنه‌های ملی و انقلابی است اما مردم ایران اسلامی هوشمندانه به صحنه می‌آیند و با وجود تمام مشکلات، اصل نظام و ولایت را قبول دارند.

به هر حال در آستانه انتخابات قرار داریم و باید راه کارهایی عملی برای غلبه بر توطئه دشمنان در کم رنگ نشان دادن مشارکت مردمی اندیشیده شود زیرا مشارکت با شکوه و حضورگسترده  در انتخابات بقا و دوام قدرتمند نظام را تضمین می کند لذا مردم همیشه پشتیبان نظام بوده اند و خواهند بود.

انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا یکی از رویدادهای مهم سال ۱۴۰۰ است و این حضور برای مردم ایران اسلامی بسیار مهم است و در عرصه شوراهای اسلامی‌ بر اساس قانون اسلامی، مدیریت‌های محلی به مردم واگذار می‌شود و این مهم از آرزوهای ملت بزرگ ایران بوده است.

پس واجب است مردم با هرنگاه و گرایش و دیدگاه سیاسی باید همه در انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ شرکت کنند و در این راستا باید فضا برای حضور حداکثری از سوی برگزارکنندگان انتخابات فراهم شود هر چند ملت بزرگ ایران همیشه نشان داده‌اند که حفظ نظام برای آنان مهم است.

از عوامل موثر حضور پرشور مردم در انتخابات حضور نامزدهای امید بخش نسبت به آینده کشور است اگر کسی پا درعرصه انتخابات ریاست جمهوری بگذارد که مردم در عملکرد او عدالت محوری، ظلم ستیزی و امانتداری را مشاهده کرده و نگاه به ظرفیت های داخلی و مقاومت در مقابل زیاده خواهی مستکبران عالم را در عمل، رفتار و برنامه او تجربه کرده باشند.

خوشبختانه تعهد و وابستگی قلبی مردم به نظام جمهوری اسلامی که نشات گرفته از بنیان اسلامی و استکبار ستیزی آن است، سبب شده تا در برهه‌های حساس مردم نشان دهند که پشتیبان نظام و رهبر معظم انقلاب بوده و برای دفاع از آرمان‌های انقلاب پای کار هستند.

متاسفانه عده‌ای به خاطر کشمکش‌های سیاسی، اقدامات نظام  را در راستای خدمتگزاری و توسعه اقتصادی و عمرانی  زیر سوال می‌برند که همین امر سبب ایجاد یاس و نا امیدی  مردم در جامعه می‌شود.

پس امید آفرینی در جامعه برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های بسیار نیاز است زیرا با حضور حداکثری مردم، دشمن در صدد است در آستانه انتخابات شروع تبلیغ به ناکارآمدی نظام و شبهه‌ افکنی می نماید تا مردم را نسبت به انتخابات و نظام نا امید کند هر چند مقام معظم رهبری در سخنرانی بهمن ماه اشاره کردند که علاج دردهای مزمن کشور در انتخابات پرشور و انتخاب اصلح است.

اما متاسفانه عطش قدرت برخی از جریانات سیاسی در دستاویز قرار دادن انتخابات برای رسیدن به اهداف شخصی، سبب شده تا در برخی از مواقع خواسته یا ناخواسته موجی از نا امیدی به بطن جامعه پمپاژ شود که نتیجه‌ای جز دلزدگی و هم راستا شدن با اهداف دشمنان نظام نخواهد داشت.

پس باید فضا را به سمت مشارکت حداکثری پیش ببریم زیرا جبهه استکبار و شبکه های معاند دست به دست هم داده اند که انتخابات را کم رنگ جلوه دهند و بی اهمیت جلوه دادن انتخابات و ناکارآمد نشان دادن مدیران از اهدف دیگر رسانه های معاند است که در این شرایط، تخریب و سیاه نمایی به ناامیدی و بی اعتمادی مردم از نظام اسلامی خواهد انجامید پس باید از آن دوری کرد.

انتهای پیام/

 

https://www.dana.ir/1724414
ارسال نظر
نظرات