شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان لرستان
ساعت: 09:41 منتشر شده در مورخ: 1400/01/25 شناسه خبر: 1724463
فرمانده سپاه خرم‌آباد مطرح کرد:

توزیع روزانه ۵۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان

توزیع روزانه ۵۰۰ پرس غذای گرم بین نیازمندان در ماه مبارک رمضان
سرهنگ بازیگر با اشاره به طبخ و توزیع روزانه ۵۰۰ پرس غذای گرم برای نیازمندان، گفت: سال گذشته بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی بین متضررین از کرونا و خانواده‌های کم برخوردار در محلات مختلف سطح شهر خرم‌آباد توزیع شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سرهنگ ماشااله بازگیر در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به فضائل ماه مبارک رمضان، اظهار داشت: هرساله با شروع ماه رمضان مراسم جمع خوانی قرآن کریم در حسینیه عاشقان ثارالله(ع) و با حضور خیل عظیم مشتاقان کلام الهی برگزار می‌شد که متأسفانه امسال برای دومین سال متوالی و باوجود بیماری کرونا، این مراسم سراسر معنوی برگزار نمی‌شود.

وی با اشاره به‌ضرورت اجرا و احیای برنامه‌های فرهنگی، تربیتی، دینی در ماه رمضان به‌صورت مجازی برای عموم مردم، افزود: بر اساس شیوه‌نامه‌های بهداشتی و رعایت تمامی دستورات ستاد استانی مقابله با کرونا، مراسم اُنس با قرآن کریم و هم‌چنین نشست‌های بصیرتی، سیاسی برای کلیه پایوران برگزار می‌شود.
 
فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: از ابتدای ماه مبارک رمضان سال گذشته نهضت کمک مؤمنانه به‌عنوان سنتی حسنه و توسط نهادها، ارگان‌ها و گروهای مختلف جهادی و مردمی برپا شد و رمضان امسال شاهد رشد این نهضت به‌صورت محله محور و در ابعاد مختلف هستیم.
 
وی با اشاره به توزیع ۱۰۰ کیسه آرد بین مردم عشایر نشین، تصریح کرد: در آستانه ماه ضیافت الهی ۱۰۰۰ سبد کمک معیشتی بین خانواده‌های نیازمند خرم‌آباد توزیع می‌شود و رزمایش کمک مومنانه تا پایان ماه مبارک رمضان ادامه دارد.
 
بازگیر با اشاره به توزیع روزانه ۵۰۰ پُرس غذای گرم در ایام ماه مبارک رمضان و بین خانواده‌های کم برخوردار با همکاری هیات رزمندگان اسلام استان گفت: در سال ۹۹ بیش از ۲۵ هزار بسته معیشتی بین متضررین از کرونا و خانواده‌های کم برخوردار در محلات مختلف سطح شهر توزیع شد.
 
انتهای پیام/
https://www.dana.ir/1724463
ارسال نظر
نظرات