شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: فرهنگ و هنر
ساعت: 10:10 منتشر شده در مورخ: 1400/01/25 شناسه خبر: 1724482

پخش سریال رمضانی بهروز افخمی به تعویق افتاد

پخش سریال رمضانی بهروز افخمی به تعویق افتاد
پخش مجموعه مناسبتی «رعد و برق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی با یک روز تاخیر از ۲۶ فروردین آغاز می شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ سریال «رعد و برق» به نویسندگی و کارگردانی بهروز افخمی و تهیه کنندگی داود هاشمی که قرار بود از امشب همزمان با آغاز ماه رمضان روی آنتن شبکه پنج سیما رود، با یک روز تاخیر از پنجشنبه ۲۶ فروردین آغاز می شود.

بهروز افخمی پس از هفت سال دوری از تلویزیون، اواخر سال ۹۸ ساخت سریال «رعد و برق» را درباره حادثه وقوع سیل ۱۳۹۸ در مناطق سیل‌زده شمال کشور آغاز کرد. سیلی ویرانگر و مهیب که از اسفند ۱۳۹۷ بر اثر بارندگی‌های شدید در استان‌های شمالی ایران، از جمله گلستان و مازندران و خراسان شمالی و جنوب و جنوب غرب کشور متاسفانه خرابی های بسیاری به بار آورد و جان تعدادی از هموطنانمان را گرفت و شماری را نیز بی خانمان کرد.

این روزها سازندگان مشغول ضبط بخش های پایانی این سریال هستند. اغلب بخشهای این سریال در بحبوحه شیوع کرونا در لوکیشنهای واقعی در شمال و جنوب و جنوب غرب کشور تصویربرداری شده است.

بهروز افخمی مجموعه «رعد و برق» را یک سریال حادثه‌ای با مایه‌های کمیک خوانده است.

بازیگران سریال رعد و برق عبارتند از: شهرام قائدی، محمد فیلی، مهران رجبی، مختار سائقی، شهین تسلیمی، سام کبودوند، تورج فرامرزیان ، مهدی زمین‌پرداز، ابراهیم امیرخانی، مزدک رستمی، مریم عبادى ، غلامعلی رضایی ، مجید درستی، ابراهیم یوسفی ،حامد محمدخانى ، ویدا موسوی، سپیده موسوی و … .

سریال «رعد و برق» در ایام ماه رمضان از فردا پنجشنبه ساعت ۲۳ پخش می‌شود.

انتهای پیام/

https://www.dana.ir/1724482
ارسال نظر
نظرات