شبکه های اجتماعی
ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید
سلام کانال تلگرام
اینستاگرام
گروه: استان بوشهر
ساعت: 09:08 منتشر شده در مورخ: 1400/01/26 شناسه خبر: 1724794
در طول ماه مبارک رمضان پخش می‌شود؛

برنامه سخنرانی های نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از شبکه استانی

برنامه سخنرانی های نماینده ولی فقیه در استان بوشهر از شبکه استانی
در طول ماه مبارک رمضان سخنرانی های آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از «شبکه سراسری شما» و «صدا و سیمای مرکز بوشهر» پخش خواهند شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سپاس؛ در طول ماه مبارک رمضان سخنرانی های آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر از «شبکه سراسری شما» و «صدا و سیمای مرکز بوشهر» پخش خواهند شد.

نخستین سخنرانی آیت الله صفایی بوشهری در رابطه با مباحث اخلاقی و معرفتی خواهد بود که در طول ماه مبارک رمضان هر روز بعد از اذان ظهر به وقت تهران از شبکه سراسری شما و پیش از اذان مغرب و عشاء از شبکه استانی بوشهر تحت عنوان «بیکران نور» پخش خواهد شد.

دومین سخنرانی ایشان نیز تفسیر کوتاه قرآن کریم است که تحت عنوان «جلوه های نور» هر روز بعد از اذان ظهر به وقت بوشهر و باز پخش آن نیز صبح روز بعد، پس از اذان صبح و برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم از سیمای مرکز بوشهر پخش خواهد شد.

همچنین این سخنرانی ها از رادیو استانی بوشهر نیز در طول ماه مبارک رمضان پخش می شوند.

فیلم و صوت این سخنرانی ها به صورت روزانه جهت استفاده علاقمندان در سایت دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر (meeraj.ir)، کانال دروس آیت الله صفایی بوشهری در پیام رسان ایتا (eitaa.com/safaei_dars) و صفحه آپارات دروس آیت الله صفایی بوشهری (aparat.com/safaei_dars) بارگذاری خواهد شد.

 

انتهای پیام//

https://www.dana.ir/1724794
ارسال نظر
نظرات